yilbasi-hediyeleri-10

Yılbaşında Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

Aşk emek ister, sevgi sadakat ister, birliktelik fedakarlık ister. İki insan birbirini çok sevmeden bir ilişkiye asla başlayamaz. Başlasa bile sağlam temelleri olmadığından yıkılmaya mahkum olur. Tabi bu durum sizin için geçerli değil ve sevgilinize tüm duygularla bağlıysanız ne mutlu size. İlişkinize heyecan katan bir takım olaylar vardır. Sevgilinizle hiç yapmadığınız şeyler, çılgın planlar, sokak ortasında bağırarak seni seviyorum demek gibi sayabileceğimiz çok seçenek var. Özel günleri beraber geçirmek ise zaten altın kurallardan bir tanesi. Özel günleri daha da özel hale getiren de sevgiliye alınan özel hediyelerdir. Sevgilinizin doğum günü geride kalmış olabilir mesela. Bu nedenle onun bir dahaki doğum gününü beklemenize gerek yok. Çünkü yeni bir yıla gireceğimiz yılbaşı gecesi artık çok yaklaştı. Bu özel geceyi de yılbaşı hediyesiyle taçlandırmak size düşer. Aşkınıza, sevginize ve sevgilinize olan bağlılığınızı daha da güçlendirin, ilişkinizin asla monotonlaşmasına izin vermeyin ki ömrünüzün sonuna kadar ilk günkü heyecanla birbirinizi sevin.

Erkek Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Bir erkek, sevgilisinden hediye aldığı herhangi bir aksesuarı takmayı çok sever. Yanında olmasanız bile o sizi bu hediye sayesinde sürekli yanında hisseder. Tıpkı bu kemer gibi mesela. Yılbaşı hediyesi olarak sevgilinize vereceğiniz bu kemer, onun en sık kullanacağı bir aksesuar olacaktır.

Sevimli yaratığımız kılıktan kılığa girmeye devam ediyor. Bu sefer Mickey Mouse’a özenmiş olmalı anlaşılan! Bu arada hatırlatmamızda fayda var ki hala çalışma masalarınızın en güzel köşesine talip!

Erkekler üzerinde geçen senenin en göze çarpan modası ince bir atkıydı. Duyumlarımıza göre bu moda, 2013 yılında da devam edecek. Sevgilinizin modadan uzak kalmasınız istemiyorsanız yılbaşında ona böyle bir atkı hediye edebilirsiniz.

Aslında her erkeğin gizliden bir tenis merakı vardır. İzlemeyi çok severler. Özellikle Maria Sharapova ve Anna Kournikova gibi yıldız tenisçilerin maçlarını büyük bir ilgiyle izlerler ve hiç kaçırmazlar Eee sevgiliniz de az çok tenisi çok sever haliyle. Tenis topu resimli bir kol düğmesi onun da oldukça hoşuna gidecektir.

Soğuklar bastırdıkça ince çorapların yerlerini de kalın çoraplar alır haliyle. Ancak öylesine basit bir çorap hediye etmekte size yakışmaz tabi. Pala bıyıklı bir çift çoraba ne dersiniz? Siz tamam derseniz sevgiliniz de tamam diyecektir. Bu yılbaşının en sıcak hediyesini vermeye hazırlanın!

Ressamlar eserlerini her yere çizerler. Bu sefer de bir iPhone kapağına çizmişler. Oldukça derin anlamlar taşıyan iPhone kılıfını sevgiliniz çok sevecek.

Çakmak dediğin de böyle olur dedirtecek bir çakmak. Her gün onlarca çakmak görüp bakmayız sokaklarda. Bu çakmak sokağa atılabilecek cinsten bile değil. Asla başka yerde göremeyeceğiniz ve sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz harika bir çakmak.

Erkekler cüzdansız dışarı çıkamazlar. Çıktıklarında kendilerini adeta çıplak hissederler. Kim sevgilisinin böyle hissetmesini ister ki? “E o da unutmasaymış” diyebilirsiniz. Siz de haklısınız ancak sevgilinize bir cüzdan hediye etseydiniz şimdiye kadar, o da sevgilisinden gelen bir hediyeyi devamlı yanında taşımak isteyeceğinden dolayı asla unutmazdı. Haksız mıyız? Pek değiliz sanki, ne dersiniz? O halde hiç vakit kaybetmeden sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak bu şık cüzdanı seçmelisiniz.

Hayvan ve kuş sevgisi artık sınırları aştı, kravatlara kadar geldi. Hayvan sevgisi aşırı olan sevgiliniz için en ideal hediye. Erkek arkadaşa yeni yıl hediye fikirleri arayanlar bu kravatı çok sevecekler..

Uyumanın en güzeli koyunları saymak mı bulutları izlemek mi?  Birinci tercih daha yaygın gibi dursa da bulutların da güzelliğini göz ardı etmemek lazım. Uyuyan bulutlu tişörtler en güzel yılbaşı hediyelerinden.

Yayınlayan

Ömer Dilek

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir