sevgililer-gunu-hediyesi-8

Sevgiliyi Mutlu Eden Sevgililer Günü Hediyeleri

Gözlerinde hayat bulduğunuz, her sözünde mana aradığınız, ellerinde hayatın heyecanını duyduğunuz, saçlarında rüzgarı hissettiğiniz, bir gülüşüyle dünyayı güldürdüğünü düşündüğünüz, belki güzel belki çirkin ama sizin dünya güzeliniz… Hayatınızdaki belki de tek ışık, tek renk, tek mücevher, tek dost, tek aile.. Bütün özel duyguları paylaştığınız çok özel bir kişi.. Sevgiliniz! Madem sevgililer günü yaklaşıyor, sizin için böylesine özel bir insanı mutlu etmek istemez misiniz? İstediğinizi çok iyi biliyoruz. O halde, şanslısınız. Hediye alternatifleriniz şimdiden hazır ve sizin gelip almanızı bekliyorlar. Bu şansınızı yitirmemek için, hediyeleri ve sevgilinizi bekletmezsiniz diye düşünüyoruz. Sevgiliniz mutlu olsun diye seçtiğimiz birbirinden güzel ve özel sevgililer günü hediyesi alternatiflerini incelemeye başlasanız iyi edersiniz.:)

Sevgilinizi Mutlu Edecek Sevgililer Günü Hediyeleri

En güzel renklerin en güzel şekilde birleştiği, kalitesini en uzaktan dahi anlayabildiğiniz bu atkı, sevgilinizin kurtuluşu olacaktır. Malum havalar soğuk ve bu atkı soğuğu geçirmeyecek kadar kaliteli..

 

Gömlek giyinmeye bayılan bir sevgili için, en ideal hediye kol düğmeleri olsa gerek. Tabi ki, en ideali bizim size sunduğumuz bu kol düğmeleri.:) Rağbet gören sevgililer günü hediyeleri ile güzel bir sevgililer günü geçirin.

 

Zamanla yarıştığımız şu günlerde, zamanı durdurup biraz nefes almak herkesin istediği bir şey olsa gerek. Sevgilinize alacağınız bu şık saatle, zamanı birlikte durdurmaya ne dersiniz?

 

Hem kullanışlı hemde şık bir çanta.. Sevgilinizin çok hoşlanacağı bir hediye olacağı kesin. O halde, düşünmeye bile gerek yok, hemen alın gitsin.:)

 

Değişik bir tarzı olan, antikayı anımsatan bu kol düğmesi, sevgilinizin gömleklerinin ve sevgilinizin havasını olumlu yönde değiştirecek orijinal bir hediye olacaktır.

Sevgilinize En Güzel Hediye Seçenekleri

 

Damla şeklinde, kırmızı çerçeveleri olan bu güneş gözlüğünü alarak, sevgilinize paha biçilmez bir hediye almış olacaksınız. Ne mutlu size.:)

 

Sevgilinizin ve sizin baş harflerinizin yazıldığı ve içine not yazabileceğiniz bu anlamlı kol düğmeleri sevgilinizin ruhunu okşayacak kadar özel ve anlamlı bir hediye olacaktır.

 

Kahverenginin bütün tonlarının en güzel şekilde yansıtıldığı bu fötr şapka, sevgilinizin çok hoşlanacağı bir hediye olacaktır.

 

Taba rengi bu botlarla, sevgiliniz kışı sorunsuz geçirecek ve size minnettar kalacaktır.

 

Hem görüntüsü güzel hemde kullanışlı olan bu sırt çantası, sevgilinizin çok hoşlanacağı bir hediye olacaktır.

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

Yayınlayan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir