sevgililer-gunu-hediyesi-8

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Sende; ben, kutba giden bir geminin sergüzeştini,
Sende; ben, kumarbaz macerasını keşiflerin,
Sende uzaklığı,
Sende; ben, imkansızlığı seviyorum.
Güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerine
Ve kan ter içinde, aç ve öfkeli,
Ve bir avcı iştahıyla etini dişlemek senin.
Sende, ben, imkansızlığı seviyorum,
Fakat asla ümitsizliği değil…

Sevginin, imkansız bile olsa ümitsizliği kabul etmeyişini ne güzel işlemiş ve ne güzel inmiş sevginin en saf haline NAZIM HİKMET.. Bu güzel şiirin arkasından söylenecek söz bulamıyoruz, siz anlayın.. Sevginizde ümitsizliğe kapılmak istemiyorsanız, aşkınıza özel hediyeler almakla, bu imkansızlığı biraz olsun kırabilirsiniz. Birbirinden güzel ve mutluluk verici sevgililer günü hediyesi seçeneklerimizle karşınızdayız ve seçimi size bırakıyoruz..

Sevgiliniz İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Aşk yastıkları, sevgililer gününde bir sevgiliye alınacak en anlamlı hediye olsa gerek. Aşkınız, sevgilinizde de değer bulsun öyle değil mi?

 

Orjinal, farklı, dikkat çekici, ilginç ve en önemlisi aşkla dolu bir hediye… Zarf şeklindeki bu kolye, sevgilinizin size olan aşkını kat kat arttıracak çok zarif bir hediye. Zaman kaybetmeyin deriz. 🙂

 

Sevgililer gününde, sevgilinizin yüzünü güldürecek çok özel bir hediye.. Sevgilinizle fotoğrafınızı koyduğunuz bu telefon kabıyla sevgilinizin sizi unutmasına imkan yok, tam istediğiniz gibi.. 🙂

 

Bu sevimli ayıcık kız arkadaşınız için paha biçilmez bir hediye. Bu oyuncakla sizi hep yanında hissedeceği çok özel bir hediye.

 

Sevgililer gününde, sevgilinize alacağınız çok hoş bir hediye.. Kalp şeklinde olması, aşkınızın bir simgesi, öyle değil mi?

 

Kız arkadaşınız için almayı düşündüğünüz, siyah boncuklu kalp şeklindeki bu bileklik, sevgilinizin kolundan hiç çıkarmayacağı çok özel bir hediye.. Düşünmeden alın deriz. 🙂

 

Sevgilinizin sıradan olan telefonunu aşkınızla süslemek istemez misiniz? İstediğinizi biliyoruz tabi ki.. O halde, aşkınızı anlatacağınız bu telefon kabı tam istediğiniz gibi muhteşem bir hediye..

 

Kalplerinizin buluştuğu, sevimli ve farklı bir kolye.. Böyle anlamlı bir hediye, sevgilinize çok yakışmaz mı? Yakışacağını biliyorduk, güle güle kullansın. 🙂

 

Ufak, zarif bir kolye.. Sevgilinizin çok hoşlanacağı ve zevkinize hayran kalacağı bir hediye olacaktır. Sevgililer gününe özel renkli hediyeler ile sevgililer gününüzü renklendirin.

 

Sevgilinizin her yudumda sizi hatırlayacağı çok özel bir hediye arıyorsanız, bu bardak tam da aradığınız gibi..

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

Yayınlayan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir