yilbasi-hediyeleri-3

Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Yüreğinize aşk iksiriyle dokunabilmeyi başaran kaç kişi oldu.. Hayatınıza gerçek anlamda bir şeyler katabilen ve katkı sonucu sizi daha farklı diyarlara sürükleyebilen kaç kişiyi dokunulmaz ilan ettiniz?  Bu soruya verilen cevaplar herkes için o kadar uç noktalardadır ki kimisi “ohooo” der kimisi de halâ düşünür vaziyettedir. Aşk farklı bir ülkedir.. Bu ülkede sizi yalnız bırakmayan sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi mutlaka en güzel yöntemlerle belirtebilmelisiniz. “ Ne yapsam, ne etsem? ” diye düşündüğünüz soruların cevaplarını hep farklı detaylarda aramaya koyulursunuz. Ama onlar tam tersi ulu ortadadır.. Velhasıl kelâm aradığınız güzellik vereceğiniz hediyelerde gizlidir. Sevgiliye alınacak hediyeler listemizde muhakkak sizin de beğeninizi kazanacak seçeneklerimiz olacaktır. Daha fazla merakta bırakmadan incelemeniz için sizi hediyelerimizle baş başa bırakalım..

Sevgilinize Özel Hediye Fikirleri

 

Bu cüzdan sayesinde sevgilinize unutamayacağı bir hediye vermeye var mısınız? Sıklıkla kullanılan ürünleri hediye etmeniz sevgilinizin daima düşüncelerinde misafir olmanıza sebep olacaktır. Daha ne olsun öyle değil mi ama? 🙂

Bayanlar aman he sıkı durun! Çok beğeneceğiniz bir hediye fikri sunacağız. Bu senenin modası şatafatlı, sallantılı şaç bantları.. Siz de kız arkadaşınıza renk uyumuyla birlikte dikkat çekecek bir saç bandı hediye edebilirsiniz.

Aşk kokan hediyeler vermeyi tercih edenlerden misiniz? O zaman bu eldivenler tam istediğiniz gibi.. Aşkınızı en iyi şekilde anlatan ve bir bütün olduğunuzu en güzel şekilde ortaya koyan bu eldivenler sayesinde kız arkadaşınızı mutlu etmeye hazır olun!

 

Aksesuar takmayı seven bayanlar bu sevimli kolyeye hayran kalacaklar. Amacınız çokta abartılı hediyeler almak yerine sadece sizi hatırlatacak değerli sürprizler yapmaksa bizce sizin hediyeniz bu kolye olmalı!

 

Giyim konusunda oldukça titiz olan bayanlara hediye edebileceğiniz en özel seçenek tabii ki yine kıyafet olacaktır. Onları sizin gözünüzde daha da şık yapacak kıyafetler sunmanız emin olun sizi unutulmaz kılacaktır.

 

Erkek arkadaşınıza halâ ne hediye alacağınızın muhasebesini mi yapıyorsunuz? Ohooo hadi biraz elinizi çabuk tutun.. Ya da durun durun sizin harekete geçecek niyetiniz yok, biz size aklınıza yatacak hediyeler önerelim. Mesela bu sigara tablası erkek arkadaşınıza sizi hatırlatacak harika bir sürpriz! Ne dersiniz?

 

Erkek arkadaşınızı soğuklardan koruyacak bir atkı önerimiz var. Erkek arkadaşınıza iyi bakın yoksa kabak sizin başınıza patlar bizden söylemesi. 🙂  Ona hediye edebileceğiniz bu atkı yeni sezona da oldukça uyumlu..

 

Ayna ayna söyle bana var mı benim sevgilimden daha güzeli bu dünyada?” Ve ayna cevap veremedi.. 🙂 Siz de kız arkadaşınıza güzelliğini tazeleyebileceği en güzel aracı sunmak istemez misiniz? Elbet istersiniz buyrun o zaman o seçenek, ayna..

 

Sıradan hediyeler sunmak sizin içinde sıkıcılıktan başka bir şey değil mi.. Sizi de unutmadık tabii.. Farklı tasarıma sahip bu kravat sayesinde erkek arkadaşınıza beklemediği bir hediye verebilirsiniz.

 

Denize olan düşkünlüğüyle tanıdığınız erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu sevimli kol düğmeleri herkesin hoşuna gidecek. Sevgilinizin farkını ortaya koymasına sebep olmaya aday mısınız? Haydi bakalım, görelim sizi..

Sevgilinize içecek içerken daima sizi hatırlatacak farklı bir tasarıma sahip kupa armağan etmek istemez misiniz? Çeşitli renkleri bulunan bu kupalar sayesinde sevgilinizin favori ürününü vermiş olacaksınız.

 

Sevgilinize en az onun kadar sevimli bir iPhone kılıfı hediye edin.. Klişeleşmiş hediyelerden kurtulmak isteyenler bu iPhone kabını çok sevecekler. Sevgilinize daha çok gözü önünde bulunacak hediyeler vermeniz onun sizi daha çok hatırlamasına sebep olacaktır.

 

Yeni yıla erkek arkadaşınızı şaşırtarak girmeye var mısınız? Bu şeffaf camlı saat sayesinde sevgilinize daha önce sahip olmadığı bir saat sunmuş olacaksınız. Ve doğal olarakta erkek arkadaşınız bu hediyenize çok şaşıracak.

Kız arkadaşınıza el emeği hediyeler sunabilirsiniz. Böylece sıradanlıktan da kurtulmuş olursunuz öyle değil mi? Bu delikli bluza ne dersiniz?

 

Sizi aşkıyla farklı gezegenlere sürükleyen sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak bu saati verebilirsiniz. Sevgiliniz bu saate hem şaşıracak hem de ona sahip olduğu için mutlu olacak.

 

Sporcu erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu kol düğmeleri herkesin ilgi odağı olmaya geliyor. Tam da sevgilinizi anlatıyor ama öyle değil mi? Amaaan ayağımızı kaldıralım, tam da üstüne bastık galiba. 🙂

Kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu taşlı dudak küpeler herkesin favorisi olacak. Sevgilinize özel bir gün yaşatmak istiyorsanız ona renkli hediyeler sunmanız güzel olacak..

Erkek arkadaşınıza kullanabileceği hediyeler almanız oldukça önemli.. Mesela farklı tasarıma sahip bu saat erkek arkadaşınızdan artı puan kazanacak. 🙂

 

El örgüsü şapkalar diğer şapkalara göre çok daha ağır duruyor.  Kız arkadaşınız da daha çok örgü şapka kullanıyorsa ona bu şık şapkayı armağan edebilirsiniz.

 

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

“Sevgiliye Alınacak Hediyeler” için 10 yorum

  1. ne kadar güzel hediye seçenekleri bir arada böyle çok beğendim. ama nasıl alabilirim ya da gözüm doymadı daha fazla hediye seçeneği var mı çünkü ben almak istiyorum bu siteden

  2. sevgilime almak için bütün hediyeleri tükettim sanırım artık bulamıyorum 😀 Çok teşekkürler 🙂

  3. ben sevgilime çok güzel bir hediye alıcam buldum ama yine de sitenizi takip etmeneden edemedim gerçekten güzel hediyeler var çok teşekkür ederim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir