sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-kapak

Sevgililer Gününe Özel Çift Kol Saatleri

Sevgililer günü için hem romantik hem de kullanışlı bir hediye seçmek istiyorsunuz ancak baktığınız seçenekler aradığınız kriterleri karşılamıyor. Klasik kalpli, güllü hediyelerden biri yılları devirmiş ilişkiniz için artık çok klişe kaçıyor. Size daha farklı ve özel bir şeyler lazım. O halde sevgili kol saatleri kesinlikle aradığınız seçenek. Klasik modellerden spor modellere onlarca farklı modeli bulunan saatler hem sizin için hem de sevgiliniz için harika birer sevgililer günü hediyesi olacak. Saatini değiştirmeyi düşünenler de bir taşla iki kuş vurmuş olacak. Kişiye özel hale getirebileceğiniz modelleri de bulunan saatler uygun fiyatıyla da sizi cezbedecek.

 

Romantik Sevgililer Günü Hediyesi: Kol Saatleri

 

Kişiye Özel Harfli Sevgili Kol Saatleri

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-1

İsimlerinizin baş harfini ağaçlara, duvarlara yazmak yerine kol saatinize yazdırın, aşkınızı kolunuzda taşıyın. Silikon kordona sahip saat içerisine isimlerinizin baş harfini yazdırarak harika bir sevgililer günü hediyesi hazırlayabilirsiniz.

 

Spectrum Metalik Siyah Sevgili Kol Saati

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-2

Sizin için aynı saati takıyor olmak yeterince romantikse ve kişiye özel bir tasarım istemiyorsanız Spectrum markasının bu modeli tam size göre. Hem klasik hem sportif bir görünüme sahip saatlerle her an onu düşündüğünüzü göstereceksiniz.

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Kol Saatleri

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-3

Sevdiğinizin yüzünü görmeden, kokusunu hissetmeden geçirdiğiniz her saniye size aylar hatta yıllar gibi geliyorsa, fotoğrafını her an kolunuzda taşımanıza olanak sağlayacak bu saatle bir nebze olsun özleminizi giderebileceksiniz.

 

Spectrum Metal Sevgili Kol Saati

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-4

Romantik hediyelerin kalpli olması gerektiği algısını yıkmanızı sağlayacak bu saatler de çiftlerin en çok tercih ettiği modellerden.

 

Kişiye Özel Bisikletli Sevgili Kol Saatleri

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-5

Bisiklet sevdanızı paylaştığınız biricik aşkınız bu saate bayılacak. Üzerinde bisiklet deseni bulunan saate isimlerinizi ekleyerek size özel hale getirebiliyorsunuz.

 

Spectrum Silikon Sevgili Kol Saati

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-6

Kullandığınız aksesuarların şık ve göz alıcı olması sizin için önemliyse bu saatler tam size göre. Silikon kordonu ile oldukça şık görünen saatler sayesinde yaşadığınız her dakika her saat aşkla geçecek.

 

Kişiye Özel Sonsuzluk Sevgili Kol Saati

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-7

Sevgilinizle yan yana sonsuzluğa doğru yürüyorsanız içerisinde sonsuzluk işareti ve isimlerinizin yer aldığı bu saati tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde sevgilinize hediye edebileceğiniz saat aşkınızın sonsuz olduğunu simgeleyecek.

 

Spectrum Gri Lacivert Sevgili Kol Saati

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-8

Metal kordona sahip saatler, mekanik aksamlı saatleri seven çiftlere özel tasarlandı. Lacivert iç aksamının gri kordonuyla oluşturduğu uyum şıklığınıza şıklık katacak.

 

Kişiye Özel İsimli Sevgili Kol Saatleri

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-9

İsimleriniz ve size özel bir tarihle anlamlanacak saatler aşkın rengi kırmızı renkte kordonlara sahip.

 

Spectrum Analog Sevgili Kol Saati

sevgililer-gunune-ozel-sevgili-kol-saatleri-10

Sevgiliye alınabilecek en şık hediyelerden biri kol saatidir. Kol saatini daha şık ve anlamlı hale getirmek isterseniz de sevgilinizle birlikte takabileceğiniz bu şık modeli tercih edebilirsiniz.

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir