Sevgililer Günü İçin Hediye Fikirleri (2)

Sevgililer Günü İçin Hediye Fikirleri

En güzel sözcükleri dilinden düşüremezsiniz  o zamanlar, baktığınız her yerde kırmızı bir gül varmış gibi gelir size. Ne kadar olumsuz şey yaşarsanız yaşayın en pollyanna halleriniz yansır gülüşlerinize. Kolay kolay ağlayamazsınız mutluluk gözyaşlarınız haricinden. Çünkü kalbiniz aşk duygusuyla korunma altına alınmıştır artık. Tüm güzel sevgi melekleri yüreğinizi okşuyor ve size bahşedilen bu güzel aşk sayesinde mutluluğun kapılarını açıyor. Hangi zamanlar mı bu zamanlar? Tabii ki aşkla karşılaştığınız ilk anlardı bu zamanlar. Ayaklarınızın yerden kesildiği, kuş tüyü gibi hafif hissettiğiniz, kalbinizi hiç bu kadar fazla hissetmediğin anlardır bu anlar. Elinizin ayağınızın tir tir titrediği, ruhsal haliniz ne kadar değişse de bunun fazlasıyla biyolojik ve fiziksel değişimlere de sebebiyet verdiği bu ilginç ama bir o kadar da güzel aşk duygusu…

Onu ilk gördüğünüzde yutkunamazsınız ya hani, uzun uzun ama kopuk kopuk belki de yükleminin olmadığı daha doğrusu yükleme gelene kadar üç beş kez yutkunduğunuz hem de zorla yutkunduğunuz anlardır bu anlar. Cümleleriniz yarım, ama düşünceleriniz ve hissettikleriniz net. Ve biraz sakar olursunuz hani, onun dikkatini çekebilmek için. Ama artık onun dikkatini çekmek için çokta sakar olmanıza gerek yok, kuramadığınız o cümleleri bırakın sizler için 14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak tasarladığımız  bu harika sevgililer günü hediyesi fikirleri kursun. Birbirinden şık ve birbirinden aşk dolu hediyeler sizin için sevgilinize, en güzel ve en anlamlı cümleleri kuracak ve sözcükleriniz gibi asla sizi yarı yolda bırakmayacak.

Sizlerin duygularına tercüman olacak bu harika sevgililer günü hediye fikirleri ile aşkınızı ona hissettirebilmenin mutluluğunu yaşayacak ve belki de onu hem şaşırtacak hem de uzun zamandır beklediği şeyi vererek onu çok mutlu edeceksiniz.

14 Şubat sevgililer günü, sevgililerin birbirlerine olan duygularını en güzel şekilde aktarabilecekleri bir hediye ile sevgiliyi en mutlu edecek anları yaşayabilecekleri harika bir fikir; sevgililer günü hediye fikirleri olacak. Bu fikirler ile sevgilinize açılayabilmenin heyecanı içinde olacak belki de yıllar sürecek uzun soluklu bir ilişkinin birlikte temellerini atacaksınız.

Yayınlayan

Egemen

Web üzerine (şu anda) kendi çapımda çeşitli çalışmalarımın yanı sıra Buldumbuldum.com'da Editörlük görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Sevdiğim ve istediğim bir ortam içerisinde olduğum için işimi severek, özenle yapıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir