sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgililer Günü Hediyesi Yanında Yazılabilecek Notlar

Aşk mucizevi bir duygudur kalpten kalbe gönülden gönüle akan. Kimi bu duyguyu daha açık daha yoğun bir şekilde yaşarken kimileri de daha sakin ve daha gizemli sürdürür içindeki o özel duyguyu. Asıl zor olan ise bir sevginin var olması değil var olan bir sevgiyi yaşatabilmek daha da uzun bir süre zarfı içinde nefes almasını sağlayabilmektir. İşin asıl gizemi ve püf noktası budur.

Sevgi Nasıl Gösterilir?

 

Sevginizi sevgilinize nasıl açık bir şekilde gösterirsiniz, ona nasıl anlatırsınız bir türlü bilemiyor ve işin içinden çıkamıyorsanız size sunacağınız ufak tefek sevimli fikirlerle, monotona bağlayan ilişkinizi canlandırıp sevgilinize olan duygularınızı aynen ilk gün gibi anlatabilmek elinizde. Fırsatları değerlendirin. Çünkü fırsatlar her gün yakalanmıyor.Şuan ise sizin önünüzdeki en yakın fırsat 14 Şubat Sevgililer Günü olacak. Sevgililer gününde sevgilinize alacağınız sevgililer günü hediyesi, aslına bakarsanız öyle arkadaşınıza alacağınız kadar kolay alınabilen bir hediye olmamalı. Kastımız şu, sevgilinize; ona duygularınızı anlatabileceğiniz, hislerinizi, aktarabileceğiniz onunla duygularınızı paylaşabileceğiniz bir hediye olmalı bu. Belki madi değeri ile ölçülecek bir şey olmamalı. Sevgilinize alacağınız bir hediyeyi nasıl tamamlayacağınızı ise bize bırakın:) Ona alacağınız harika bir hediyeyi tamamlayacağınız harika notlar tasarladık sizler için:) İşte onlardan bazıları:

En önemli hediyeden başlayacak olursak; Bir yüzük…

Yüzük anlamıyla oldukça önemli ve etkili bir hediyedir. Bir bayana verildiğinde ise bağlayıcı anlam taşıyan şahane bir sürpriz olacaktır. Ama tabii boş bir yüzük vermeyin, yüzüğün yanına yazacağınız not şöyle olsun: Bu yüzük beni sana seni bana bağlayan bir kader, kalbimizin birlikteliğinden bir sembol olsun. O yüzük sende, sen de bende kal sevgilim…

 

 

Seçtiğiniz sevgililer günü hediyeleri ile onlara yazdığınız anlamlar oldukça önemlidir.

– Kalbin bende varoldukça ben de nefes almaya devam edeceğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

-Bu hediye sana olan aşkımız milyonda bir göstergesi. O kadar aşk var ki içimde ne tarifi mümkün sevgilim ne de anlatabiliyorum. Bu hediye ile her gün her saniye ben seninle doluyorum.

-Yeni yürüyen bir çocuğun annesine koşma isteği gibiydi aşk. Sen de onu buldum sevgilim.Yürümeyi unutmuşken bana koşmayı sen öğrettin. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Yayınlayan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir