sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-9

Sevgililer Günü Hediyesi Konsept Ürünler

Sevgi kolay elde edilen bir olgu olmadığı için, daima yanınızda olan sevgilinizin değeri paha biçilemez… İnsan çoğu zaman elinde olanların kıymetini onları yitirmeden anlayamaz. Ama hiçbir eksiklik, aşkın kalbinizden pılını pırtını alıp gitmesi kadar yakmaz canınızı. Bu bahsettiklerimiz size yabancıysa, siz aşk kategorisinde mutluluğun merkezinde yaşıyor olmalısınız. Ve mutluluğu en iyi şekilde yaşatabilmek adına da sevgilinize en güzel jestleri yapabiliyor olmalısınız. Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize sunabileceğiniz en güzel tasarıma sahip konsept ürünlerimizi görmediyseniz acele edin! Bazen kıymet bilmek için de acele etmeye ihtiyacımız vardır… Ama en çok da aşk için acele edin 🙂

Sevgililer Gününe Özel Tasarım Konsept Ürünler 

Şimdi Uzaklardasın Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-1

Aşk mesafelere rağmen tarafların birbirini sevebilmesidir. “Gözden uzak olan, gönülden ırak olurmuş” sözünün geçerliliğini yitirdiğini herkese gösterebilmektir 🙂 Şimdi uzaklardasın tasarımlı ürünlerimizle sevgilinize ne kadar uzakta olursa olsun, mesafenin aklınıza aşkınızın gelmesiyle son bulduğunu en başarılı şekilde ifade edebileceksiniz. Tasarımı HDF çerçeve, mousepad ve tepsiye bastırabilmektesiniz.

Başıma Gelen En Güzel Şey Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-2

Şimdiye kadar yaşadığınız en güzel duygu hangisi?” desek istisnasız olarak tüm sevenler “Aşk” cevabını verecektir. Size böylesi güzel hisleri yaşatan sevgilinize “başıma gelen en güzel şey sensin” demek için neyi bekliyorsunuz? 🙂 Tasarıma isimlerinizi yazdırarak kupa bardak, duvar saati, magnet ve mousepad gibi ürünlerimizdeki yerini almasını sağlayabilirsiniz.

 

İsme Özel Yeni Evli Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-3

Evlendikten sonra eşinizle geçireceğiniz ilk sevgililer günüyse; kupa bardak, duvar saati, magnet, mousepad ve masa saati gibi ürünlerdeki yerini alacak şirin tasarımımızı içlerinden dilediğiniz ürünü seçerek eşinize hediye edebilirsiniz.

 

Elele Aşıklar Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-4

Aşkın ebediyeti, tuttuğunuz eli bırakmamakla mümkündür. El ele aşıklar tasarımımız sevgilinize elini hiç bırakmayacağınız sözünü verebileceğiniz en ideal seçim olacak. Bu şirin tasarım masa saati, duvar saati, mousepad ve kupa bardak ürünlerimizde yer alıyor.

Konuşan Kalpler Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-5

Duygularınıza tercüman olacak bir kaç cümleniz varsa ve siz bu cümlelerin sevgilinizin daima gözü önünde bulunacak bir yerde olmasını istiyorsanız, duvar saati, kupa bardak ve yastık ürünlerimize bastırabildiğiniz konuşan kalpler fotoğraflı tasarımımıza ne dersiniz? Kalplerin içerisine dilediğiniz mesajı yazdırabiliyorsunuz ve tasarımda sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızla isimleriniz yer alıyor.

 

Yıllarca Elele Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-6

Aşkın her dönemi güzeldir. Hastalıkta, sağlıkta, gençlikte, yaşlılıkta… Her daim… Sevgilinize onunla yaşlanmak istediğinizi ifade edebileceğiniz daha şirin bir tasarım bulamazsınız! Bu tasarımımız kupa bardak, magnet, mousepad ve duvar saati ürünlerimize basılıyor.

 

Kişiye Özel Eşeklik Ettim Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-7

Size kırgın olan sevgilinizin gönlünü kazanmak için sevgililer gününden daha özel bir fırsat bulamazsınız! Hatanızı anladığınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz eşeklik ettim ürünlerimiz tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır.

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Ürünleri

sevgililer-gunu-hediyesi-konsept-urunler-8

Sevgilinize onu her şeyden çok sevdiğinizi söyleyebilmeniz için dünyanın en değerli hediyesini vermenize gerek yok ki! Aşkta değer, verdiğiniz hediyenin kalbe dokunmasıyla sınırlıdır. Siz de seçimlerinizi kalbe dokunacak hediyelerden yana yapmalısınız. Tıpkı birbirinden şirin bu ürünlerimiz gibi…

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir