sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-11

Sevgililer Günü Hediyeleri: Tasarım Kare Yastıklar

Romantik sevgililer günü hediyeleri arayanlardan müjdemizi isteriz! Sevgililere özel olarak tasarlanmış kare yastık modelleri ile siz de sevgilinize unutulmaz bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Hala sevgilinize ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz, şıklığıyla dikkat çeken yastık alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz.

En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri: Kare Yastıklar

Kişiye Özel Harfli Penguen Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-1

Şirin penguen aşıklar kare yastık sevgilinizle isimlerinizin baş harflerine özel olarak hazırlanmaktadır. Şirin bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız bu yastık seçeneğimiz tam sizlik!

Çiftlere Özel Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-2

Sevgilinizle çekildiğiniz 6 adet fotoğrafınızı ve isimlerinizi bastırabildiğiniz çiftlere özel kare yastık sevgilinizin sahip olabileceği en değerli hediyelerden…

 

Beraber Yaşlanalım Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-3

Birlikte yaşlanmak istediğiniz sevgilinize bu duygularınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz romantik ve sevimli bir hediye vermeniz mümkün! Üzerindeki metinleri dilediğiniz şekilde değiştirebildiğiniz kare yastık sevgilinize duygu dolu anlar yaşatacak.

Renkli Love Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-4

Love temalı sevginizin temsilcisi olacak renkli kare yastık, hayatınızı renklendiren sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye… Yastık tasarımı kişiye özel olup üzerine isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

Aşk Balonu Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-5

Şık kalpli tasarımlarımıyla aşkı en iyi anlatan ürünlerden biri olan aşk balonu kare yastığa sevgilinize özel mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.

Aşk Ağacı Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-6

Sağlam köklerle birbirinize tutunduğunuz sevgilinize isimlerinizin yazılı olduğu şık bir yastık hediye edebilirsiniz. Aşk ağacı tasarımıyla sevgililer gününün vazgeçilmezi olacak kare yastık ürünümüz, sevginizi en iyi şekilde temsil edecek.

 

Kişiye Özel Damga Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-7

Aşkınızın ömrünüze damgasını vurmasını sağlayacak romantik bir hediye arıyorsanız, aradığınız ürün: Kişiye Özel Damga Kare Yastık! Yastığa sevgilinizle isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

Kalbim Senin İçin Atıyor Kare Yastık

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-kare-yastiklar-8

Sevgilinize sizin için yaşam kaynağı olduğunu hissettirebileceğiniz kalbim senin için atıyor kare yastık ile şaşırtmaya ne dersiniz? Yastığın üzerinde sevgilinizle fotoğrafınız yer alacak ve yastıktaki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir