sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-9

Sevgililer Günü Hediyeleri: Kişiye Özel Posterler

Sevgililer gününde harika bir hediye almaktan da öte sevgilinizin hiç beklemediği bir sürpriz yapmayı planlıyorsanız, hazır olun! Sevgilinizle geçirdiğiniz her gün sürpriz dolu ve sevgililer günü tadındaysa 14 şubatta çok fazla stres yapmanıza gerek yok. Daha önce sevgilinize yapmadığınız küçük bir jestle unutulmaz dakikalar yaşamanız da mümkün. Sevgililer gününü diğer günlerden farklı kılacak şey, sevgilinizin şaşkın ifadesi olsun 🙂 Sizin için seçtiğimiz romantik tasarım posterlerimizi küçük bir sürpriz olarak düşünün, posterlerin yanında mutlaka sevgilinizin kullandıkça sizi hatırlayacağı güzel bir hediye almayı da ihmal etmeyin. En anlamlı sevgililer günü hediyeleri arasındaki yerini alacak posterlerimizi siz de çok seveceksiniz.

Sevgililer Günü Hediyeleri Tasarım Posterler

Aşık Oluyorum Poster

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-1

Yapacağınız sürprizle romantizmin doruklarına ulaşmayı hedefliyorsanız, metin ve fotoğraf kısımlarını dilediğiniz gibi güncelleyebildiğiniz posterimize ne dersiniz?

Aşk Mesajlı Poster

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-2

Özellikle evlilik teklifinde bulunmak istediğiniz bir gün var mı?” diye sorsak çoğu çift “Sevgililer günü” cevabını verir. Çünkü unutulması imkansız bir gündür ve sevgilinizin “Bana evlenme teklifi ettiğin tarih nedir?” gibi beklenmedik sorularına kolaylıkla cevap verebilmeniz adına da avantajdır 🙂  Siz de sevgililer gününde sevgilinize evlilik teklifi yapacaksanız, aşk dolu tasarım posterimizden yardım alabilirsiniz.

Çifte Kumrular Poster

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-3

Çifte kumrulara özel olarak tasarlanmış şık posterimiz kişiye özeldir. Posterdeki fotoğraf ve metinler istediğiniz şekilde hazırlanacaktır.

Kalpli Aşk Posteri

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-4

Sadelikten yana olanlar kalpli aşk posterini çok sevecekler. Siz de tasarımlarda renk cümbüşünden hoşlanmıyorsanız, aşkınızın en saf halini konu edinecek poster ürünümüzü kaçırmayın!

 

Fotoğraflı Aşk Yağmuru Poster

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-5

Sırılsıklam aşık olanların en çok tercih edeceği poster tasarımımızla tanışın! Şık tasarımlı poster, sevgilinizin odasındaki en güzel köşeyi kapacak 🙂

 

Kişiye Özel Aşk Posteri

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-6

Romantik sürprizler yapmaya alışkın olmayanların tabularını yıkacakları harika bir önerimiz var. Size özel olarak hazırlanan poster ürünümüzde isimleriniz, sizin için önemli bir tarih, fotoğrafınız ve romantik mesajınız yer alacaktır.

 

Kalbimin Anahtarı Sende Poster

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-7

Kalbinizin anahtarını ele geçiren sevgilinize hem farklı hem de romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız tasarım poster ürünümüz tam sizlik!

Love Poster

sevgililer-gunu-hediyeleri-kisiye-ozel-posterler-8

Tam bir pembe tutkunu olan sevgilinize, aşkınızın temsilcisi olacak pembe temalı ve sadece size özel olarak hazırlanacak love posteri hediye edebilirsiniz.

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir