ogretmenler-gunu-hediyesi-8

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Öğretmenler bizim her an yanımızda olan ailemizden sonra güvenebileceğimiz, kendilerinin yanında en iyi hissettiğimiz ikinci ailemizdir. Her sorunumuza çözümsel bir yaklaşımda bulunan, hataları affeden, yol gösteren, bilgi veren, , anlatan hayatı öğretenlerdir öğretmenler. Bu yüzden değil midir bu mesleğin kutsal oluşu ve bu yüzden değil midir ki öğretmenlere kutsal mesleğin emektar bekçileri deyişimiz. Onlar bu hayatta en güzel değerleri hak eden insanlar. Onları 24 Kasım öğretmenler gününde harika bir hediye vererek mutlu edebilir bu özel günlerini onlarla beraber kutlayabiliriz.

Öğretmeninize Alabileceğiniz Hediyeler

 

 

 

Öğretmeninize gündelik hayatında da giyebileceği gibi şık ve aynı zamanda onun gibi sevimli ve hoş bir t-shirt armağan ederek ona hoş ve sade bir sürpriz yapabilir öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.

 

Bayan öğretmenler için bu 24 Kasım öğretmenler gününe özel olarak harika zariflikte ve şıklıkta tasarlayıp göz alıcı taşlarla dizayn ettiğimiz bu kolye öğretmeninizin adeta gözlerini alacak. Onun şıklığını şıklık katacak bu kolyeye o da dahil herkes bayılacak:)

 

 

Kolyenin yanında harika bir uyum sağlayacak bu özel tasarım bileklik şık ve sade taşlarla hareket kazandırılmış bir görünüme sahip. Gündelik iş yaşamında ve özel hayatında da kullanabileceği bu bilekliği öğretmeniniz çok sevecek.

 

Dünya’nın en iyi öğretmeni yazılı bu özel çerçeve öğretmeninizi duygulandırırken mutlu edecek. Ona sevginizi cümlelere sığdıramıyor iseniz  cümleleri bir hediyeye sığdırabilirsiniz.

 

 

Bu mükemmel çerçevelik öğretmeninizin bu 24 Kasım öğretmenler gününde alacağı en şirin hediye olacak. Öğretmenler günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu çerçeve öğretmeninizi mutlu etmeye yetecek.

 

 

Bayan öğretmenler için bu 24 Kasım öğretmenler gününe özel olarak harika zariflikte  tasarlayıp göz alıcı detaylarla,kabartma figürlerle hareket kazandırdığımız, dizayn ettiğimiz bu küpe  öğretmeninizin adeta gözlerini alacak. Onun şıklığını şıklık katacak bu küpeler onun kıyafetine harika bir kombin yaratacak.

 

Etrafı inci taşlarla dizili bu şık yüzük öğretmeninizin öğretmenler gününde aldığı en şık hediyelerden olacak.

 

 

Marjinal tasarımları seven öğretmeninize armağan edebileceğiniz bu apple kolye öğretmeninize verilen en ilginç hediye olacak.

 

Bu mükemmel deri çanta ile öğretmeniniz hem iş yaşamında hem de özel yaşamındaki yüklerinden sayenizde kurtulurken aynı zamanda oldukça da şık bir görünüm elde edecek.

 

 

 

Bu özel tasarım saat hem kullanışlı hem de çok şık. Kulplarının yumuşacık tasarımdan yapılması hassas cildinize harika uyum sağlayacak. Bu eşsiz saat bir tek sizde olacak.

 

Yayınlayan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir