kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri

Kız Arkadaşa En İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat’a birkaç hafta kalmasına rağmen hediye arayışları hız kazandı. Sevgililer günü hediyesi denilince de akla romantik hediyeler geliyor. Bu da ister istemez hediye arayışını sıkıcı hale getirebiliyor.

Siz de romantik ve bol kalpli hediyelerden sıkıldıysanız ilginç ürünlere yönelebilirsiniz. Üstelik bu hediyeler ilginç olduğu kadar anlamlı ögelere de sahip. Kısacası hem ilginç hem de romantik unsurları barındıran sevgililer günü hediyesi sevgilinizi fazlasıyla mutlu etmeye yetecektir. İşte birbirinden ilginç hediyeler.

Klasik Hediyelerden Sıkılanlara İlginç Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililere Özel Sanal Gerçeklik Gözlüğü

kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri-01

Daha önce sanal gerçeklik gözlüğü görmüş ve kullanmış olma ihtimaliniz var ama kişiye özel olanını ilk kez gördüğünüze eminiz! Bu şaşkınlığı sevgilinize de yaşatmak isterseniz bu teknolojik ve romantik ürünü kaçırmayın. 🙂

Kişiye Özel Sevgi Ağacı

kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri-02

Gerçek bir ağacı andıran minyatür sevgi ağacı, sevgilinizi ve sizi en güzel şekilde temsil ediyor. Masaüstüne ferahlık katacak ağaç, birçok farklı modeliyle sizleri bekliyor.

Kişiye Özel Fotoğraflı Metal Sevgili Kol Saatleri

kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri-04

Fotoğrafla hazırlanan kol saatleri, klasik bir hediye olan saatlerin imajını adeta yeniliyor. Sevgiliniz bu sayede her an sizi görebilecek…

Kişiye Özel Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası

kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri-03

Fotoğrafınız duvarda sürekli asılı kalabilir ama star master ile dilediğiniz an dilediğiniz yer de olabilir. Kişiye özel olarak tasarlanan projeksiyonlu gece lambası hem çok ilginç hem de çok anlamlı bir sevgililer günü hediyesi.

Şıpsevdi Kupa Sakız Seti

kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri-05

Yılların değişmeyen lezzeti olan şıpsevdi bu kez sevgililer günü hediyesi olarak karşımızda. Bir kupa dolusu şıpsevdi sakız, içindeki aşk temalı sözlerle bile en güzel hediye olmaya aday.

Tıkıl Ayı 70cm

kiz-arkadasa-en-ilginc-sevgililer-gunu-hediyeleri-06

Dev bir ayıcık ile sevgilinizi şaşırtmaya ne dersiniz? Seni seviyorum yazan yastığı da bulunan ayıcık sevimliliğiyle dikkat çekiyor.

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir