İlginç Hediye Fikirleri

İlginç hediye fikirleri ile sevdiklerinizi çok ama çok şaşırtacaksınız. Neden ilginç hediye seçmeliyim? sorusunun cevabını yazdığımız bu yazımızda, niye ve neden sorularının cevaplarını çok net bulacaksınız! Çünkü hediyeler bunun içindir. Şaşırtmak için, ona olan ilgini, belli etmek için, ona sürpriz yapmak mutlu etmek ve kimi zaman da onun ilgisini çekmek için!

ilginc-hediye-1

İlgi çekmek isteyen platonik aşıklar

Ne yaparsanız yapın bir türlü dikkatini çekemiyor bir türlü ilgi odağı olamıyor musunuz? Ne yaparsanız yapın planınız sürekli bozuluyor mu?  Bir türlü işler yolunda gitmedi ve kafanızdaki hayal bir türlü gerçek olmadıysa yaklaşın buraya, yanaşın yanaşın, kulağınızı verin şöyle ! Heh aynen öyle:) Planımız süper bir plan. Sade hoş doğal ama etkileyici. Tek anahtarımız var elimizde ve son şansımız. Bu yüzden bayansanız  bir erkeğe erkekseniz bir bayana alacağınız hediyeler oldukça özel farklı ve çokça da cesur olmalı. Olmalı ki dikkat çeksin.

ilginc-hediye-2

Farklı, aykırı, ilgi çekici !

Onun dikkatini çekmek için yaptığınız planları atın bir köşeye çünkü şuana kadar işe yaramayan o planlar, elbette sizin bundan sonra hayatınızı değiştirmeyecek. Bu yüzden o fikirler şuandan itibaren çöpe…

ilginc-hediye-3

Siz siz olun işe yaramayan ve yaramayacağını düşündüğünüz aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar ummayı hedeflediğiniz hiç bir eylemi gerçekleştirmeyin. Bu zaman kaybından başka hiçbir şey olmayacaktır ve size hiçbir getirisi de olmayacaktır. Sevdikleriniz için daha orijinal şeylere ihtiyacınız var artık. Onları kazanmak için çok daha fazlasına ihtiyaç var. Çünkü zaman gelişti değişti. Değişen dünya içinde hep aynı pozisyonda kalamazsınız. Bu yüzden insanların beklentileri de oldukça değişti.

ilginc-hediye-4

Artık insanlar düşünmeyecekleri önceden hayalini bile kurmadıkları belki de arzulamadıkları ve ihtiyaç duymadıkları şeyleri bile sırf tüketmek olsun diye isteyebiliyorlar. Devir buyken bunca rekabetin arasında dikkat çekmeniz de oldukça zorlaşıyor. Siz ve sizin gibi bir sürü aday var düşünseniz:) O yüzden aşık olduğunuz kadına bir şans verin! Onun isteyebileceklerini ona sunarak onu düşündüğünüzü belli ederek ona bir şans verin ve bakın bakalım size geri dönüşü nasıl olacak. Biz inanıyoruz ki her şey istediğiniz gibi gidecek.

Sevgiler.

En ilginç hediye fikirlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Okul Bitmeden Evlilik Olur Mu?

İlişkiler hakkında yazdığımız bir çok konudan daha özel ve üzerinde çokça tartışılan bir konu da Okul Bitmeden Evlilik Olur Mu? konusu. Bunu tartışmaya açmak için öncelikle evliliğe bakış açınızı ortaya koymanız gerekiyor. Kimine göre evlilik tarifsiz bir heyecan kimine göre sonunda yaşanması zorunlu olan bir durum. Kişilerin bakış açılarına göre de kararları ve fikirleri değişebiliyor haliyle. Ama şunu söyleyebiliriz ki elbette okul evliliğe engel değildir. Ama bir öğrenci olarak hayatı idame ettirmek de hiç de kolay değil. Şayet bir işiniz var ise ve yine de öğrenciliğiniz devam ediyorsa, kısacası hayatınızda aile sorumluluğu alabilecek bir durumdaysanız ve net bir karara sahipseniz okul bitmeden evlilik mümkündür.

Okumaya devam et Okul Bitmeden Evlilik Olur Mu?

Kadın, Gizliden Erkeği Yönetir Mi ?

Bu konuda çok netiz. Kesin ve net. Kadın erkeği yönetir der başka da bir şey demeyiz. Ama gizli ama aşikar her şekilde kadın yöneten tarafın ta kendisidir. Dediğim dedik inat ve de kafalarına koyduklarını yapan kısacası tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir kadınlar. Ama sanki hepsi aynıdır ilişkiler konusunda. Sanki gökten bir özellik yağmış ve hepsi o özellik altında yıkanmış gibi. Tüm kadınlarda erkekleri yönetme, yönlendirme duygusu bulunur. Bu özelliği gözlerimizin önüne sunan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem karakteri bizim en idol örneğimizdir:) Süleyman’ı allem etti kallem etti kafasını karıştırdı her olaydan kendisini akladı ve en sonunda İbrahim’in bile kellesinin alınmasına kadar getirdi, güçlendirdi kendini. İşte kadınlar böyledir. Bir can bile alabilir söz konusu olduğunda. Ama unutmayın ki kadınlarında bu davranışlarının temelinde yatan bir sebep vardır elbette. Seven kadın ya da seven erkek kıskanır sözü işte bu durumun çok net sebebidir. En büyük sebep ise sevgidir. Ama hiç bir sevgi zarar verme güdüsü ile yaşanmamalıdır. Bazı hırsların içinizi kemirmesine izin vermeden yaşanmalıdır sevgi. Hürrem’in sevgisine saygımız var ama iktidara yönelik etkisine elbetteki karşıyız. Ve olay şu ki işte bir kadın devlet işlerini bile değiştirip yönlendirecek birilerinin canına mal olabilecek şeylerde bile oldukça etkin bir rol oynuyor. Okumaya devam et Kadın, Gizliden Erkeği Yönetir Mi ?

Sevgililer Günü Hediyesi Yanında Yazılabilecek Notlar

Aşk mucizevi bir duygudur kalpten kalbe gönülden gönüle akan. Kimi bu duyguyu daha açık daha yoğun bir şekilde yaşarken kimileri de daha sakin ve daha gizemli sürdürür içindeki o özel duyguyu. Asıl zor olan ise bir sevginin var olması değil var olan bir sevgiyi yaşatabilmek daha da uzun bir süre zarfı içinde nefes almasını sağlayabilmektir. İşin asıl gizemi ve püf noktası budur. Okumaya devam et Sevgililer Günü Hediyesi Yanında Yazılabilecek Notlar

Sevgiliye Eşek Şakaları

Sevgilinizle monotonlaştığınız ilişkinize, bin bir çeşit renk katma şansınız varken eşek şakası yapmak için beyninizin yaratıcılık sınırlarını zorlamanız niye? demeyeceğiz elbette:) Çünkü ilişkinin de böyle tadı tuzu elbette olacak. Fakat suyunu çıkarmadan sınırı koruyarak elbette:) Bazı kadınlar veya erkekler işin rengini açmayı abartmayı çok severler ama adı üstünde eşek şakası, normal şakaya benzemez. İllaki rahatsızlık edici bir boyutu vardır ve bu boyut şakanın diğer tatlı yanını geçerse, kırgınlıklar küslükler bile yaşanabilir. Okumaya devam et Sevgiliye Eşek Şakaları

Sevgililer Günü İçin Yapılacak Bakım Önerileri

14 Şubat Sevgililer Gününde sevgilinize her zamankinden daha farklı görünmek onu şaşırtmak ve daha çok dikkatini çekmek istiyorsanız sevgililer gününe özel, sizler için hazırladığımız özel bakım kürlerini uygulayarak sevgililer gününde güzelliğinizle ışıl ışıl parlamak elinizde:)

Öncelikle makyaj aşamasına geçmeden önce, cildinizi güzelleştirecek nemlendirip pürüzleştirip harika bir görünüm sağlayacağımız güzel bir maske tarifi vererek başlayalım. Okumaya devam et Sevgililer Günü İçin Yapılacak Bakım Önerileri

Dünyanın En Belalı İşi; Erkeğe Hediye Almak

“Bir erkeğe hediye almak” dendiğinde, herkesin suratı asılır ve anında derin düşüncelere dalınır. Çünkü, erkeklere göre hediye alternatifleri kısıtlıdır ve döner dolaşır hep aynı tarz hediyeye takılırsınız. Günlerce mağazalara gider gelirsiniz ama hiçbir şey bulamazsınız, bulduğunuz hediyeler ise içinize sinmez. Erkeklere alınacak hediyeler: saat, kemer, gömlek, pantolon… Hediyeler o kadar kısıtlıdır ki, eminiz bu seçenekleri gördüğünüzde içinizden şunlar geçti; “Geçen sene çok şık bir saat almıştım. Doğum gününde ona aldığım kemeri gören arkadaşlar arasından aynısından isteyenler oldu. İlişkimiz boyunca gömlek, pantolon, kravat vb. şeyleri fazlasıyla aldım.” Kısaca, farklı bir şey almak istiyorsunuz ama buna imkan yok. Dönüp dolaşıp aynı tarz hediyeye yönelmek zorunda kalıyorsunuz. Ama merak etmeyin! Biz sizin için ufak bir araştırma yaptık ve sınırların dışına çıktık. Dilerseniz, seçtiğimiz hediyelere zaman kaybetmeden bakmaya başlayın. Aşkınız için aldığınız sevgililer günü hediyesi gecikmesin. 🙂

Okumaya devam et Dünyanın En Belalı İşi; Erkeğe Hediye Almak

Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Hediyelerin her zaman en güzeline layık olan sevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Telaş yapmanıza gerek yok çünkü sevgilinize sunabileceğiniz en özel hediyelerin listesini sizin için hazırladık. Sevgi her zaman sunulmayı bekleyen bir hazinedir. Sevgiliye hediye olarak sunulabilecek en özel seçenekler sevginin göstergesi olacaktır.  Siz de romantikliğinizi ön plana atarak sevgilinizi şaşırtacak bir doğum günü sürprizi hazırlayın.. Coşkun bir derya gibi size sevgisiyle koşan sevgilinize en özel günü yaşatmaya hazır olun! Bizce sevginiz ve sevgiliniz bu sürprizi hak ediyor. İyi gün kötü gün demeden, bir an eksilmeyen sevdaya sahip olan gönüllere sahip bir çiftseniz her şeyin en güzelinin sizin olmasını diliyoruz.  Sevginizin heyecanını kaybetmemesini temenni ediyoruz..

Okumaya devam et Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu – Kalpten Gelen Mesajlar – Yıllık

Aşk bir tebessüm gibidir kanı ısıtan, heyecanı arttıran elleri titreten.  Bir düşüncede büyük gelişir. Bir sözcükle başlar bin sözcükle devam eder büyür büyüdükçe büyür aşk. Siz ne kadar beslerseniz sevgi ile o o kadar büyür. Kalplerinizi siz onu ne kadar büyütürseniz o kadar yumuşatır. O kadar büyütür sizi de kendiyle beraber. Aşkı paylaştığınızı da aynen öyle sever, büyütür, değer verir aşk. Siz kimde kendinizi bulduysanız onda aratır kendini size. Onda anlatmaya çalışır kendini onda çözmenizi ister sizi. Aşk büyülü bir yastık gibi, başınızı koyduğunuz an huzur dolu bir dünyaya, mutluluk dolu masallar diyarına yol alırsınız yavaş yavaş bu yüzdendir ki aşk onu her an sevmenizi her an büyütmenizi ister.

Okumaya devam et Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu – Kalpten Gelen Mesajlar – Yıllık

Kişiye Özel Aşk Oyunu Sihirli Kupa

Sevgilinize hediye olarak sunabileceğiniz en özel seçenekler arasında yer alan bu kupa çok konuşulacak. İsimlerinizin bulunduğu ve aşk kokularını herkese hissettiren bir oyun içeren bu bardak sevgiliye hediye olarak sunulabilecek en özel hediyeler arasında yer alıyor. Siz de sevdiklerinize içinde büyüttüğünüz sevgiyi en farklı şekilde sunmak istiyorsanız bu hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Görenlerin sahip olmak isteyeceği bu özel bardak sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Aşk oyunlarınızı heyecanlı olarak sürdürdüğünüz bu hayatta, sevgilinizi de heyecanlandıracak bir sürpriz yapmak istemez misiniz? Size en büyük desteği sağlamaya hazır olan bu kupa modeli kişiye özel hediye seçenekleri arasında en çok konuşulan ve aranan hediye seçeneği oluyor. Sevgilinize onun sizin için ne kadar değerli olduğunu belli etmenizin tam zamanı..

Okumaya devam et Kişiye Özel Aşk Oyunu Sihirli Kupa