İlginç Hediye Fikirleri

İlginç hediye fikirleri ile sevdiklerinizi çok ama çok şaşırtacaksınız. Neden ilginç hediye seçmeliyim? sorusunun cevabını yazdığımız bu yazımızda, niye ve neden sorularının cevaplarını çok net bulacaksınız! Çünkü hediyeler bunun içindir. Şaşırtmak için, ona olan ilgini, belli etmek için, ona sürpriz yapmak mutlu etmek ve kimi zaman da onun ilgisini çekmek için!

ilginc-hediye-1

İlgi çekmek isteyen platonik aşıklar

Ne yaparsanız yapın bir türlü dikkatini çekemiyor bir türlü ilgi odağı olamıyor musunuz? Ne yaparsanız yapın planınız sürekli bozuluyor mu?  Bir türlü işler yolunda gitmedi ve kafanızdaki hayal bir türlü gerçek olmadıysa yaklaşın buraya, yanaşın yanaşın, kulağınızı verin şöyle ! Heh aynen öyle:) Planımız süper bir plan. Sade hoş doğal ama etkileyici. Tek anahtarımız var elimizde ve son şansımız. Bu yüzden bayansanız  bir erkeğe erkekseniz bir bayana alacağınız hediyeler oldukça özel farklı ve çokça da cesur olmalı. Olmalı ki dikkat çeksin.

ilginc-hediye-2

Farklı, aykırı, ilgi çekici !

Onun dikkatini çekmek için yaptığınız planları atın bir köşeye çünkü şuana kadar işe yaramayan o planlar, elbette sizin bundan sonra hayatınızı değiştirmeyecek. Bu yüzden o fikirler şuandan itibaren çöpe…

ilginc-hediye-3

Siz siz olun işe yaramayan ve yaramayacağını düşündüğünüz aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar ummayı hedeflediğiniz hiç bir eylemi gerçekleştirmeyin. Bu zaman kaybından başka hiçbir şey olmayacaktır ve size hiçbir getirisi de olmayacaktır. Sevdikleriniz için daha orijinal şeylere ihtiyacınız var artık. Onları kazanmak için çok daha fazlasına ihtiyaç var. Çünkü zaman gelişti değişti. Değişen dünya içinde hep aynı pozisyonda kalamazsınız. Bu yüzden insanların beklentileri de oldukça değişti.

ilginc-hediye-4

Artık insanlar düşünmeyecekleri önceden hayalini bile kurmadıkları belki de arzulamadıkları ve ihtiyaç duymadıkları şeyleri bile sırf tüketmek olsun diye isteyebiliyorlar. Devir buyken bunca rekabetin arasında dikkat çekmeniz de oldukça zorlaşıyor. Siz ve sizin gibi bir sürü aday var düşünseniz:) O yüzden aşık olduğunuz kadına bir şans verin! Onun isteyebileceklerini ona sunarak onu düşündüğünüzü belli ederek ona bir şans verin ve bakın bakalım size geri dönüşü nasıl olacak. Biz inanıyoruz ki her şey istediğiniz gibi gidecek.

Sevgiler.

En ilginç hediye fikirlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

Hediye İstemem Yan Cebime Koy

Kimisi açık açık lafını esirgemeden söyler ne söyleyecekse. Belki hediyesi olmayanı doğum günü partime almam bile diyebilir espriye vurup. Ama kimileri de vardır ki sinsi sinsi, ay ne önemi var canım, bir hediyeni lafı mı olacak önemli olan sensin, sen gel hediye mühim değil, edebiyatları yapar ama tüm bunları söylerken bildiğin yan yan bakışlar atar, kelimeler ağzından yarım yarım çıkar. Sizin anlamadığınızı sanır ama gayet anlıyorsunuzdur sahte tavırları, adeta istemem yan cebime koy havasındadır bu tipler.

 

Okumaya devam et Hediye İstemem Yan Cebime Koy

İlginç Kişiliklere İlginç Hediye Seçimi

Herkese aynı hediyeyi almak, boşvermek geçiştirmek olur diye düşünüyoruz ki böyle de konuşulur halk içinde. Hele de diğerlerinden farklı olan, kişiliği ile bakış açısıyla duruşuyla olaylara bakışı ve eleştirme penceresi açısından orijinal oluşuyla bazı insanlar, sizi zorlayabilir. Ona ne hediye alacağınız şaşırabilirsin. Çünkü o, karakteriyle, konuşmasıyla her şeyiyle farklıdır ve herkeste ortak olanlara ortak olmaz. Olaylara dışarıdan bakmayı tercih eden bu farklı kişiliklere de herkese aldığınız hediyelerden alamazsınız. Siz ne kadar en ilginç hediye de deseniz o onun için en ilginç hediye olmayabilir. Hatta onun için çok fazla bir şey ifade etmeyen bir hediye bile olabilir!

 

Okumaya devam et İlginç Kişiliklere İlginç Hediye Seçimi

Erkeklere En ilginç Hediye Seçenekleri

Eski nesil, “yeni nesil ihtiyaç duyacağı herşeye sahip” der her zaman. Haklılar da.

Ancak, “herşey” eskisi gibi değil. Belki ihtiyaçları içeren ana konular çok az değişiyor ama içerikler her zaman yenileniyor. Sandalye, abajur, sigara, şişe, labavo tıpası, hava analiz cihazı, yüzük, kıyafet vb. aynı isimlerle anılmaya devam edecek. Peki bu başlıklar altında değerlendirdiklerimiz..? Bunların çeşitleri ne olacak? Bunlar daima değişip gelişecek ve bizim size suduğumuz en ilginç hediyelerin sayısını arttırmaya devam edecek.

İşte, en farklı ürünleri bir araya getirdiğimiz yeni bir hediye dizisi daha sunuyoruz.

Okumaya devam et Erkeklere En ilginç Hediye Seçenekleri

İsme Özel 925 Ayar Gümüş Puroluk

Sevdiklerinize özel olarak sunabileceğiniz bu gümüş puroluklar onların almış olduğu en özel hediye olacak. Siz de sevdiklerinize herkesin sunabileceği hediyeler vermek istemiyorsanız sizin sürprizlerinizi diğerlerinden ayırabilecek en güzel hediyeyi sizlerle paylaşıyoruz. Siz de yakınlarınıza unutamayacakları hediyeler vermek istiyorsanız bu puroluk tam size göre!  Hediye sunmak yüreklerdeki öyle ince bir çizgiye dokunur ki! Siz de o çizgi de yer alanlar arasında bulunmak istiyorsanız vereceğiniz hediyelere sevginizi de dahil etmelisiniz. Dünyayı sevgiyle görmeye başladığınızda aslında ne kadar yaşanılası güzelliğe sahip olduğunu fark edeceksiniz. Sevdiklerinize de bu özel pencereden bakmak istiyorsanız bu hediye seçeneklerimize mutlaka göz atmalısınız. Sevdiklerinizin yüreklerine işleyecek en güzel hediye seçenekleriyle karşınızdayız..!

Okumaya devam et İsme Özel 925 Ayar Gümüş Puroluk

Erkeklere Alınabilecek Hediye Önerileri

Hediye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey o erkeğe karşı olan hisleriniz ve onunla münasebetinizdir. Acaba o sizin sevgiliniz mi yoksa normal arkadaşınız mı? Ya da kardeşiniz, kuzeniniz, dayınız, amcanız mı? Kişiye özel hediye bakıyorsanız eğer, aranızdaki ilişkinin türüne ve o kişiyi tamamlayan ürüne göre hediye seçimi yapmanızda fayda olduğu görüşündeyiz.

Bugün size erkeklere alınabilecek sıradışı hediye önerileri hazırladık.

Alvin Connor firmasının müterilerine sunduğu insan ve hayvan dostu deodorantların üretiminde %100 doğal kristal tuz kullanıldı. Bir erkeğe bu ürünü hediye ederek ona sizin için özel olduğunu hissettirmeniz mümkün.

 

Şimdi size sunacağımız şey horlamaya son vermek amacıyla üretilmiş mucizevi bir bileklik. Bu saat görünümündeki bileklik bazı kişilerde horlamayı tamamen ortadan kaldırıyor bazılarında da azaltıyor. Gariptir ki, gerçekten işe yarıyor. Bu cihazın çalışma mantığı akupunktur üzerine kurulu. Farklı ihtiyaçlar için üretilen ürünler güzel tasarımlar sayesinde ilginç hediyelere dönüşebiliyor.

 

Kahve tutkunlarını kesinlikle gülümsetecek bir karıncavari koleksiyona ne dersiniz? Üzerinde karınca sürüsü varmışçasına bir görüntü sunan kahve takımları, kaşıklar ve kupalardan isediğinizi hediye olarak seçebilirsiniz.

 

 

Bir diğer hediye seçeneği ise ay ışığı, alacakaranlık ve güneş kavanozları ile geliyor. Büyüleyici bir tasarıma sahip bu dahiyane kavanozlar sizi de en az sunacağınız kişi kadar gülümsetecek. Farklı tasarım + farklı dizayn = sürpriz!

 

Doğa sporcularının hayatlarını kırtarmak için üretilmiş bir başka ürünle daha karşınızdayız. Çığ altında kalsanız ve aradan bir saatten fazla geçse bile size hayatta kalma fırsatını veren Avalung, ismini İngilizce “akciğer” sözcüğünden aldı. Dahili akciğeri sayesinde ortamda çok kısıtlı miktarda bulunan havanın karbondioksit ile dolmasını engelliyor.

 

 

Birileri sizi sırtınızdaki bu dev böcekten kurtarmak için beyzbol sopasını kapıp koşa koşa gelebilir. Bu gençler için oldukça ilginç bir sırt çantası. Ama gerçekten çok değişik ve biraz da sevimli bir hediye değil mi?

 

 

Erkeklere İlginç Hediye Sürprizi

Yeni yıl, sevgililer günü veya yıl dönümünüz gelip çattı mı? Ve sevgilinizle aranızda hediye alış verişi mi yapacaksınız? Tabi, alacağınız hediyeyle tarihin tekerrürden ibaret olmadığını da kanıtlamak istiyorsunuz (sıradışı bir hediye sürprizi olsun istiyorsunuz) ve elbette ki, en ilginç hediyeyi bulmak için hararetli bir arayış içerisindesiniz.

Pekala, acaba sizin için ne yapabiliriz?.. Hadi birlikte birkaç hediye seçenğine göz atalım.

Sıradan pipetler bazen çok sıkıcı olabilir. Soğuk içeceğiniz ağzınıza ulaşmadan evvel kafanızın etrafında bir seyhat etsin, içinizi serinletmeden evvel dışınızı da serinletsin. Nasıl, bu ürün sizin aradığınız türden bir hediye olabilir mi?

 

Çok farklı bir televizyon arıyorsanız, retro stili bir modelle geçmişi yaşatabilirsiniz. Anılarımız, hayallerimiz ve tutkularımıza paralel bir yaşam tarzınını yeğleriz. Nostalji tutkunu biri için göz ardı edilmemesi gereken bu ürünü alternatif hediyeler listenize eklemenizde fayda var.

 

Dövme için devrim niteliğinde bir teknoloji, elektronik mürekkepli geçici dövme (tattoo) makinesi! Ergonomik tasarımlı bir el yazıcısı şeklinde üretilmiş olan bu makine bilgisayarda hazırladığınız her modeli derinize işleyebiliyor. Bu ilginç hediyeyi vereceğiniz erkek, makineyle birlikte gelen yazılımı bilgisayarına kurarak kendi dövmecisi olabilir.

 

Erkeklerin bu kaçık hediyeye bayılacağından eminiz! Bu koca burun onu sıktığınızda veya parmağınızla bastırdığınızda yeşil sıvı sabun veya vücut şampuanını dışarı akıtmakta. Erkeklere muzip sürprizler yapmak için değişik bir ürün.

 

 

İnsanlara bavulunuzda elileri bağlı ve ağzı bantlı bir insan, uyuşturucu, yüklü miktarda nakit para vb. yasal olmayan şeyler taşıdığınızı/kaçırdığınızı düşündürmek çok eğlenceli olurdu. Üzerinde %100 gerçekçi üç boyutlu resimler bulunan bavul etiketleri (sticker) ile herkesi şaşırtmanız mümkün.

 

 

Masa düzenleyici mini alışveriş arabasını da en ilginç hediye seçenekleri arasında değerlendirebilisiniz. Kalem, silgi, ataş kutusu, tel zımba ve benzeri araç ve gereçleri bir araya koyduğunuzda göze hoş gelecek.

Sevgilinizi İlginç Hediyeler İle Şaşırtın

Neden sevgilinizi ona alacağınız ilginç bir hediye ile şaşırtmayasınız ki? Bu sevgilinizin sizden aldığı ilk hediye ise şaşırması için hediyeye bile gerek yoktur. Yine de, size bu şaşkınlığı ikiye katlayıp da onun zininde silinmez bir anı bırakmanızı öneririz. Ufacık bir eşyanın bile sıradışı bir tasarımla buluştuğunda yaratacağı etkiyi tahmin edebiliyor musunuz?

 

 

Sineklikleri hatırlarsınız. Şimdilerde elektrikli sineksavarlar yaygın olsa dahepimizin hatırladığı bir eşyadır bu. Sevgilinize bu sineklikli saati hediye etseniz ve o da evinde bunu kullansa, misafirlerinin surat ifadesi nasıl olurdu acaba? Unutmada; bu saatin üzerinde bir de sinek var. İşte bu ilginç değil mi?

 

Sevgiliniz gelecekle ilgili planlar kuruyor ve zihninde güzel bir ev hayali de var ise size önerebileceğimiz çok ilginç bir hediye daha var. Resimde gördüğünüz çizme şeklindeki görüp de şaşırmayan birisi yoktur herhalde. Tahta bir zemin üzerine kurulu bu evin yapımında çimento ve tel ve demir örgüler gibi bilindik inşaat malzemelerinden başka birşey kullanılmamış.Hadi siz de böyle yapıyla sevgilinizi şaşırtın!

 

 

Şemsiyenin romanlarda, filmlerde, dizilerde ve tablolarda romantik bir hava yaratmak için kullanıldığını hep görürüz. Eski usulden tam kopmadan da romantizmi tazeleyebilirsiniz. “Tek kulpta çift şemsiye mi? Hmm..” Sevgilinize şaşırtıcı romantizmi tattırmanın yolu ne kadar ilginçleşecek değil mi?

 

 

Kimileri çalar saati kurar ve zamanı gelip alarm çaldığında onu kapatır ve uykularına devam ederler. Sevgiliniz sabah erken kalkması gereken ama kendini bir türlü yatatan dışarı atamayan biriyse bu soruna da bir çözümümüz var. Çalar saatli bir paspasla bu sorunun tamamen ortadan kaldırabileceksiniz. Yataktan kalkıp bu paspasın üzerine basmazsanız alarm çalmaya devam ediyor.

 

 

 

Koyunların eti, derisi ya da yününü kullanmanın yolları neden her zaman aynı olsun ki? Kara koyun derisinden yapılmış bir tabure  ilginç ve şaşırtıcı bir hediye olabilirdi.

 

 

 

 

 

 

Erkeğe Farklı Hediye Seçenekleri

Hediye almak istediğiniz erkek sizin için farklıdır elbette. Onun da kendini farklı hissetmesini mi istiyorsunuz? Bazen “onu şaşırtmalıyım” bazen de “çok sevimli bir hediye ile onun gözlerinde canlı bir ışıltı yaratmalıyım” diyorsunuzdur. Peki, o halde burada sizlere sunduğumuz ilginç hediye kombinasyonundan seçiminizi yapabilir ve istediğiniz doğrultuda bir etki yaratabilirsiniz.

 

 

İşte bir erkeğe alınacak en farklı hediye seçeneklerinden birisi. Uyanıp da yataktan kalkamama derdini ortadan kaldıran bir alarmlı saat hayal edin. Kalkmanız gerekiyor ama siz bunu umursamıyorsunuz ve alarmı kapatmak için çalar saatinize uzandığınızda size gıcık davranışlar sergiliyor. Tam karşınızda bir IQ bulmacası var; onu cevaplamazsanız alarmın susacağı da yok. Böylece, daha yataktan kalkmadan dinçleşiyorsunuz, hatta birazcık kızdığınız için daha kararlı düşünmeye başlıyorsunuz.

 

Evde, ofiste veya karavanda priz problemi çok yaşanır. Ya bir seyyar prize ihtiyaç vardır ya da duvarda ek bi taneye. Ama o ihtiyaç giderilse bile tam istenen sonuç alınmaz her zaman. Birden fazla elektrikli eşya ise ona bağlanmak istenenler, genelde birbirine yakın dururlar. Bir de, erkeklerin kullandıkları eşyaların sayısı ve ortamdaki yerini düşündüğünüzde ciddi bir ihtiyaçtır prizlerin konumu.

Ama bir seyyar priz olsaydı şöyle de nereye isterseniz oraya elektrikli eşyayı koyabiseydiniz. İstediğiniz kadar karışık bir dekor yaratabilseydiniz, nasıl olsa bulunduğunuz mekanın her yerine aynı anda hizmet edebilen bir çoklu priziniz var.

 

 

Cep telefonlarının ve GSM kampanyalarının sürekli gelişmesine bağlı olarak eski usul sabit telefonları kullanım alanı gittikçe daralıyor. Sabit telefonların yerini yerini mobil cihazlar alıyor. Yine de, gözümüz ofisteki masamızın üzerinde bir sabit telefon arıyor. Ofisinde sabit telefon bulunmayan bir erkeğe alınacak ilginç hediyeler arasında birşey daha olmalı aslında.. Cep telefonunuza bağlayacağınız etkileyici bir sabit telefonla hem nostaljiyi yaşayabilirsiniz hem de cep telefonunuzdan ayrılmamış olursunuz.

 

 

 

Sıkıcı sabah kahvaltılarına renk katmak ve güne güler yüzle başlamak için size en ilginç hediyelerden birini daha bulduk. “Isır Beni” ekmek kızartma makinesi!. Bu makineyi en ilginç hediyelerden birisi yapan özelliği bir dilim ekmeğe bile bir kişilik kazandırabiliyor olması. Ayrıca kupanızdaki çay veya fincanınızdaki kahve soğumasın diye bardak altı mini ısıtıcısı da var.

 

En İlginç Hediye Fikirleri

Sevgiliye, eşe-dosta, iş arkadaşlarına alınacak hediyeleri seçerken kimi zaman onlarda olmayanı ararız. Peki nasıl bir hediye alalım ki, tam onu takdim edecekken daha biraz evvel kendisine ondan bir tane satın almamış olmalı? Hangi ürünler arasından en ilginç hediyeyi seçmeliyiz? Çok farklı mobilya, kırtasiye malzemeleri, aksesuar, oyuncak vb. bulabileceğimiz yerler ararız. Bu ürünler o kadar değişik şeyler olmalı ki, gördüğümüzde ilk önce biz etkilenmeliyiz.

 

Bir varmış bir yokmuş, bir zamanlar iki tekerlekli, şirin mi şirin bir portatif kitaplık varmış. Mutheşem bir mucit, en sevdiği ve yanından ayıramadığı kitaplarını onun üzerine koyar, laboratuvarı ile çalışma odası arasında bu kitaplıkla gider gelirmiş.

 

Bu lamba ışığıyla şu kaynaklarının geri dönüşümü ve doğal çevrenin korunması gerektiğini anlatıyor. Lambanın yapımında dönüştürülmüş musluk ve cam kullanılmış ve aydınlatma için de led ışıklardan faydalanılmış. Hem güzelliği hem de zekayı bir arada barındıran böylesine ilginç bir hediye ile siz de duyarlı bir mesaj verebilirsiniz.

 

 

Kafe, restoran veya bu tip işyerleri olan birine özellikle de, işyerini henüz faaliyete geçmişse Facebook’un “beğen butonu” şeklindeki bir bahşiş kutusu (tip box) o kişiye alınabilecek en ilginç hediyeler arasında en üst sıraya yerleşebilir.

 

 

Gerektiğinde el arabasına gerektiğinde de sandalyeye dönüşebilen bir araç nasıl olurdu sizce? Kısa  mesafeli bir gezintiye çıkarken yanınıza alacağınız eşyaları onunla taşıyabilir, hedefe vardığınızda ise onu rahat bir sandalyeye dönüştürüp üzerinde keyif çatabilirsiniz.

 

 

Aşkını açıklamak herkes için oldukça zor bir deneyimdir. Ama bir erkeğin sevgilisine aşk ilanı şüphesiz ki, en güclü romantik tecrübedir. Bu romantizm dolu nadide yüzük herkes tarafından her an kullanılmaya müsait ilginç bir hediye olarak alıcısını bekliyor.

 

 

 

 

Paintball tutkunu birine uzaktan kumandalı ve metal zırhlı bir tank hediye ederek orada tahrip gücü yüksek bir heyecan patlaması yaratılabilir. Bu tank sayesinde saklanılan yerden çıkmadan da savaşmaya devam edilebilir.