Babasının Cebini Düşünenler için Babalar Günü Hediyeleri

Paraya ihtiyacınız olduğu zaman tavır ve davranışlarınızdan bir derdiniz olduğunu anlayan babanıza babalar gününde manidar babalar günü hediyeleri sunmak istiyorsanız, klasik cüzdanları tarihe gömecek bu cüzdanlara ne dersiniz? Kişiselleştirilmiş bu cüzdanlar sayesinde babanıza unutamayacağı kaliteli bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Cüzdanlar tamamen babanıza özel olarak hazırlanacaktır. Üzerine babanızın ismini ya da isim ve soy isminin baş harflerini yazdırabilirsiniz. Klişelerden sıyrılmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak cüzdan modellerimizi görmeden babalar gününü geçirmeyiz deriz 🙂

Babalar Günü için Kişiye Özel Cüzdan Modelleri

Model -1

babasinin-cebini-dusunenler-icin-babalar-gunu-hediyeleri-1

Siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bu cüzdanlara babanızın ismini yazdırabiliyorsunuz. Vereceğiniz hediyenin babanızı şıklığıyla büyülemesini istiyorsanız doğru adrestesiniz!

 

Model -2

babasinin-cebini-dusunenler-icin-babalar-gunu-hediyeleri-2

Dikey cüzdanları kullanmayı seven babanıza hem kaliteli hem de kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız, siyah ve taba olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bu cüzdanlarımızı kaçırmayın. Cüzdanlar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır, üzerine babanızın ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

Model -3

babasinin-cebini-dusunenler-icin-babalar-gunu-hediyeleri-3

Babanızın isminin ve soy isminin baş harflerinin yazılı olacağı bu cüzdana ne dersiniz? Yumuşak dana derisinden üretilen bu cüzdan oldukça ergonomik bir ürün… Siyahın; lacivert, turuncu, kahverengi, siyah ve bordoyla harmanlandığı bu cüzdanların 5 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

 

Model -4

babasinin-cebini-dusunenler-icin-babalar-gunu-hediyeleri-4

Kullanışlı babalar günü hediyeleri arayanların favorisi olacak yumuşak deriye sahip bu cüzdan, babanıza senelerdir kullandığı cüzdanı unutturacak nitelikte.

 

Model -5

babasinin-cebini-dusunenler-icin-babalar-gunu-hediyeleri-5

Siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan erkek cüzdanları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Cüzdana isim-soy isim ve ismin baş harfini yazdırabiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel Deri Hediye Seti

babasinin-cebini-dusunenler-icin-babalar-gunu-hediyeleri-6

Marjinal bir babalar günü hediyesi ile babanızı dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. İçerisinde cüzdan, anahtarlık ve kemer bulunan bu set deridir. Cüzdan ve anahtarlık ürünleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Karısıyla Annesi Arasında Kalan Adam

Erkekleri anlama kılavuzu yayınlansa eminiz küçük bir kağıt parçası işimizi görecek, bize yetecektir. Kadınları anlama kılavuzu yayınlansa bu cilt cilt ansiklopedi olabilir. 🙂 Kadınlarla erkekler arasındaki en büyük sorunlar, kadınların olaylara detaycı bakması, erkeklerinse derine inmeden olayları olduğu gibi almasından başlamaktadır. Erkekler bu yüzden hayatları boyunca, anneleriyle, sevgilileriyle, eşleriyle, kızlarıyla uğraşmak zorunda kalırlar. Bunun için çeşitli stratejiler geliştirmeye, daha iyi anlaşmak için yeni yeni çareler aramaya başlarlar, çalışırlar.

karisiyla-annesi-arasinda-kalan-adam-1

Gelin-Kaynana Polemiği

karisiyla-annesi-arasinda-kalan-adam-2

Erkekler her zaman kadınları anlamadıklarından şikayet ederler. Şikayet ederler ve çoğu şeye anlam veremezler. Anlam veremeseler bile olduğu gibi kabul etme yoluna giderler. Onların her şeyi kabul etmesi bile sorundur kadınlar için.

karisiyla-annesi-arasinda-kalan-adam-3

Birde erkeklerin paylaşılamaması sorunu var. Bir anne düşünün. Doğurup büyüttüğü, çocuğu için her türlü fedakarlığı göze aldığı, el bebek gül bebek büyüttüğü oğlunun, bir gün bir yabancıya gitme düşüncesi. Bir tür yenilmişlik duygusu. Bir tür kaybediş. Anneler bu durumu kolay kolay hazmedemezler. Gelinin oğluna kendisi kadar iyi bakamayacağını düşünür, ona güvenmekte zorluk çeker ve gelin-kaynana sürtüşmesi burada devreye girer.

–          Ahmet onu yemez, şu şekilde yapman lazım!

–          Mehmet, sabah kahvaltı etmeden asla dışarı çıkamaz, her sabah kahvaltıyı hazırlamayı unutma!

–          Benim çocuğum hastalandığında, çorba içmeden iyileşemez. Çorba yapmayı ihmal etme sakın!

karisiyla-annesi-arasinda-kalan-adam-4

Dediğimiz gibi anneler gelinlerine güvenmemekte ısrarcı olurlar. Oğluna çok iyi baktığını kanıtlayana kadar da güvenmeyeceklerdir. Gelinde kendini kanıtlama işine sıcak bakmadığı için sürtüşmelerin olması beklenen bir durumdur. Aslında buradaki sıkıntı tamamen erkeğin üzerindedir. Sıkıntı çekmeyi sevmeyen yapısı olan bir insanın, iki kadın arasında kalması içler acısı bir durum olsa gerek.

Babaların Hayatımızdaki Yeri Ve Önemi

Hayat zorlu bir yokuş. Onu tırmanmak, karşımıza çıkan aksiliklerle başa çıkmak zorundayız. Tek başımıza ayakta durmayı öğrenmeli, zorluklara göğüs germeye hazır olmalıyız. Güçlü olanın güçsüzü ezdiği hayatta ne yapacağını, nerede duracağını bilmek çok önemli. Tek başımıza durmayı öğrenmek için önemli bir çabaya, bu sürede ne olursa olsun bizi yarı yolda bırakmayacağına inandığımız insanlar olmalı yanımızda. Kardeşlerimiz gibi, annemiz gibi, babamız gibi…

Muhteşem Babalar

babalar-gununun-yeri-ve-onemi-1

Babalarımız… Sırtımızı hiç korkmadan dayayabildiğimiz dağ, bizi yarı yolda bırakmayacağına inandığımız, her ne olursa olsun yanımızda olacak, herkes gitse de yaşadığımız sürece gitmeyeceğini söylediğinde “evet gitmeyecek” diye sözüne inandığımız yegane insan. Onun için kurulacak bütün cümleler onu anlatamamamıza neden olur.

babalar-gununun-yeri-ve-onemi-2

Özellikle kızları babalarına çok düşkün olurlar. Babaları onların kahramanı, en güvendiği insanlardır. Hayatlarına girecek olan erkeklerin babaları gibi olmasını, babaları kadar onları sevmesini, korumasını ve onlara güvenmeyi isterler. Böyle bir erkekle tanışınca da çok kararsız kalmadan evlenmeye bile karar verebilirler. Tabi bu süreçten sonra babanın, bu erkeğin kıza layık olup olmadığını araştırma süreci başlar ki, bu erkek için çok zorlu bir süreç olacaktır. Babaların kıskançlıkları da burada devreye girer ve kızlarını paylaşmayı istemedikleri için huysuzluk çıkarabilirler. Babaların tek derdi sizin mutluluğunuzdur. Aslında kıskançlıkları da, zorluk çıkarmaları da hep size olan sevgisinin büyüklüğünden kaynaklanır. Siz üzüldüğünüzde, belki de sizden daha çok üzülecektir, sizin derdiniz onun omuzlarına yüklenecektir. Kolay değil, kıyamadıkları çocuğunu üzgün görme ihtimali, kendisinden tamamen kopacağı korkusu.

babalarin-hayatimizdaki-yeri-ve-onemi-3

Ne yapıyorsa, ne istiyorsa bizim iyiliğimiz için yapan babalarımıza yaklaşan babalar gününde güzel bir hediye almak istemez misiniz? Onlara en güzel hediye sizin varlığınız, en özel hediye onun mutlu olacağını düşünerek aldığınız herhangi bir hediye. Babanızı mutlu edeceğiniz için mutlu olacağınız güne çok az kaldı.

En Şaşırtıcı Babalar Günü Sürprizleri

Babalar günü babalardan çok çocuklar için önemlidir diyebiliriz. Babalar, genelde bu tip özel günleri pek sevmez.hayat kargaşası, geçim derdi, sorumluluklar derken aklına bile gelmez. Ancak bu durum bizim bu özel günü es geçeceğimiz anlamına da gelmez. Babalar gününde babanıza vereceğiniz bir hediyenin onu ne kadar mutlu edeceğini tahmin edemezsiniz. Pek istemiyor gibi görünse de sevildiğini bilmek ona apayrı bir güven ve neşe verir. Ona vereceğiniz hediyelerle şaşırtabilir, bambaşka bir babalar günü geçirmesini sağlayabilirsiniz. Babalar günü hediyeleri olarak şaşırtıcı hediyeler seçmeniz daha büyük bir etki bırakacaktır. Babanızı sadece mutlu etmeyecek, aynı zamanda da şaşırtacaksınız. O halde vakit kaybetmeden hediye seçeneklerimize geçelim 🙂

babalar-gunu-hediyeleri-1

Ufak tefek sağlık problemi olan bir babanız varsa muhtemelen ilaçta kullanıyordur. Tabi ilaç saatlerini unutuyordur da. O halde bu durumu ortadan kaldıracak bir hediyeye ne dersiniz? Hatırlatma alarmlı ilaç kutusu, ilaç saati geldiğinde size haber veriyor ve böylelikle de hiçbir ilacı kaçırmıyorsunuz.

 

babalar-gunu-hediyeleri-2

Yorucu bir günün ardından babanız eve yorgun geliyor olabilir. Yeteri kadar da dinlenemiyor olabilir. Onun bu sorununu masaj yastığıyla çözebilirsiniz.

babalar-gunu-hediyeleri-3

Neon Travel Alarm Clock, yolculuk yapanlar için ideal bir hediye. Alarmını kurun ve hiçbir toplantınızı kaçırmayın. Termometre özelliği sayesinde de o güne uygun giyinebilirsiniz.

babalar-gunu-hediyeleri-4

Pac-Man hoparlöre babanız bayılacak. Hem evde hem ofisinde yanından ayıramayacağı bir hediye olacak.

babalar-gunu-hediyeleri-5

Babalar gününe özel babanızı şaşırtacak sürprizlerden biri.

babalar-gunu-hediyeleri-6

Müzik ve bilardo tutkunu bir babanız varsa bu kulaklığa çok sevinecek. Bilardo topu şeklindeki vakumlu kulaklıklar, babanızın yeni eğlencesi olacak.

babalar-gunu-hediyeleri-7

Babanızı bir samuraya dönüştürün! Yağmurlu havalarda ona kullanabileceği samuray şemsiyeyle tüm gizler babnızda olacak ve herkes ondan korkacak!

babalar-gunu-hediyeleri-8

iPhone kullanan babalar için güzel bir sürpriz seçeneği. Örümcek iPhone tutucu ile İphone kullanmak artık daha kolay.

babalar-gunu-hediyeleri-9

Erkekler genelde elektronik aletlere bayılır. Babanız da o erkeklerdense babalar günü için ideal bir hediye seçimi olacaktır.

babalar-gunu-hediyeleri-10

 

Zippo aksesuarları tam da babalr için üretilmiş harika bir set. 3 parçadan oluşan bu setin içinde yok yok. Kamp, piknik, mangal gibi aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilecek setin içinde Fire Starter, Tinder Sticks ve Replacement Burner bulunuyor.

En İlginç Babalar Günü Hediyeleri

Her türlü özel günde sevdiklerinize hediyeler alıyorsunuz. Annenize, sevgilinize, babanıza, öğretmeninize.. Peki ya babalar? Babalar hediyesiz mi kalsın, babalar günü gibi bir günde hatırlanmasın mı? Yok öyle bir şey 🙂 Babalar gününde babalara alınabilecek en ilginç hediyeler ile karşınızdayız bu sefer. E özel günlere de ilginç hediyeler yakışmaz mı sizce de? Şöyle gördüğü anda hem babanızı şaşırtacak, hem de sevindirecek bir hediye mesela. İşte ilginç hediyelerin de amacı budur. Hem şaşırtıp hem sevindirmek. Bunu sağlamakta tabi ki size düşecek. Babalar gününe daha çok var diye düşünmeyin sakın, onun mutluluğunu arttıracak hediyeleri şimdiden seçmenizde fayda var. Seçmeseniz bile en azından bir fikir sahibi olabilirsiniz.

babalar-gunu-hediyesi-1

Teknolojiyle arası iyi olan babalara ilginç bir iPad kılıfı. Babanız dışarı çıktığında iPadini elinde mi taşısın? Bu ne kadar tehlikeli bir durum değil mi? Halbuki ona böyle bir kılıf alırsanız hem korumasına yardımcı olursunuz hem de dışarıdan bakanlar bunun sadece bir eskimiş bir kitap olduğunu zannederler. Hırsızlar için de güzel bir şaşırtmaca olacak.

babalar-gunu-hediyesi-2

Artık kablolar yerlere dolanıp ayaklara takılmayacak! Çünkü bu kablo tutucu size yardıma geliyor 🙂

babalar-gunu-hediyesi-3

Kelepçeli anahtarlıkları babanız çok beğenecek. Sıklıkla anahtar kaybeden bir babanız varsa bu anahtarı asla kaybetmeyecek!

babalar-gunu-hediyesi-4

 

Şık babalara özel ilginç ve sevgi dolu bir kravat. Ona sevginizi bu şekilde belli edebilirsiniz.

babalar-gunu-hediyesi-5

 

Klavyeli iPad kullanan bir babanız varsa bu kılıfı da çok sevecektir.

babalar-gunu-hediyesi-6

 

Birbirinden renkli kartvizitlikler ile babanıza sürpriz yapmak sizin elinizde.

babalar-gunu-hediyesi-7

 

Babalar her zaman enteresan şeyler kullanmayı severler. Bu tip ilginç hediyelerle de babanıza sevdiği mutluluğu yaşatın.

babalar-gunu-hediyesi-8

 

 

iPad standı ile iPod kullanmak artık daha kolay! İstediğiniz açıyı verebileceğiniz stand, kolaylıkla çantada taşınabilir ve oldukça kullanışlıdır.

babalar-gunu-hediyesi-9

 

Üçü bir arada diyebileceğimiz harika bir ürün. Powertraveller aksesuarları ile iPad ve Samsung Galaxy şarj edebilirsiniz. Üçüncü aperatif de her zaman yanınızda bulunması gereken bir ışık.

babalar-gunu-hediyesi-10

 

Daha rahat iPad kullanmayı sağlayan bu örümcek iPad tutucu ile babanız hiç zorlanmayacak.

Babalar Gününe Özel – Fotoblok Çerçeve

Babalarımız bizim her anımıza eşlik eden bizi her zaman koşulsuz şartsız seven her an yanımızda olmaya çalışıp her anımıza eşlik eden belki de hayatımızda bizi tanıyabilecek en iyi ve tek erkektir. Onun mutsuz anımızda derdimizi dinlemesi, mutlu anımızda bizimle gülmesi, sevmesi, düşünmesi onu bizim için özel kılan en önemli sebepler belki de….Kimi zaman en yakın dosttan bile yakın, kimi zaman en iyi arkadaştan daha iyi… Bazen bir öğretmen bazen de bir öğrenci bizimle. Bizimle beraber her an değişip gelişe bilen her an ne dersek yapacakmış gibi hazırda bekleyen bir asker sanki. Sanki o sevgi tarif edilmez bir minnet duygusuyla kaplı bizim için. Özlemimiz onda, duygularımız onda. Babalarımız bizi annemizle sarıp sarmalayan bir koruyucu kalkan sanki. Her türlü sevgi sözcüklerinin yaratıcıları onlar. anne baba bir melektir. ve biz de o melekleri kırmadan onlara layık birer birey olmalı onların bizi  her zaman desteklediği gibi bizim de onların her an yanında olması ve sevgi göstermesi bizim onlara verebileceğimiz en güzel hediye olacaktır…

Okumaya devam et Babalar Gününe Özel – Fotoblok Çerçeve

Kişiye Özel Babalar Günü Lame Çerçeve

Her şeyin en güzelini hak eden babanıza babalar gününde ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz ve babanıza duygu dolu bir hediye sunmak istiyorsanız bu çerçeve modeli tam size göre! Görenlerin büyük beğenisini kazanacak olan bu lame çerçeve babanızı çok mutlu edecek. Sevginizi ifade etme yönteminiz çok önemlidir. Siz de babanıza unutamayacağı bir sürpriz yapmaya hazır olun! Babalar günü gibi özel bir güne hitaben babanıza duygularınızı en iyi şekilde aktarabileceğiniz en özel hediyeleri sunmaya hazır olun! Siz de babanıza unutamayacağı bir hediye vermeye hazır olun! Bu çerçeveye babanızla çekildiğiniz bir fotoğrafı yerleştirirseniz daha fazla duygu yüklenmiş olacak. Sevgi derinliğini en iyi hissettiğiniz kişi olan babanıza en özel hediyeyi vermek sizi de mutluluğa sürükleyecek! Mutlu bir gün geçirmenize sebep olacak olan bu çerçeve babanızın unutamayacağı hediyeler arasında yer alacak! Erkeğe hediye olarak verilebilecek en hüzün dolu seçeneği sizinle paylaşıyoruz.

Okumaya devam et Kişiye Özel Babalar Günü Lame Çerçeve

Babalar Günü Hediyeleri Kol Saati Seçenekleri

17 haziran Babalar Günü ne sayılı günler kala herkesi babalar günü hediyeleri alma telaşı sardı. Babalara ne alınabilir derken belki de hediye almanın en zor olduğu kişilere kısıtlı zamanda bir hediye bulma sorunuyla karşı karşıyayız. Babalar günü hediyeleri olarak babanıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri kol saatleridir.

Babalar Gününe Özel, İlginç Kol Düğmeleri

 

Kol saati alırken dikkat etmeniz gereken çok önemli hussuslar vardır. Sonuçta bu kol saatini babanıza alacağınızdan ötürü ve bu hediye yılda bir kere babalar gününe özel olacağından ötürü kol saatiniz çok özel ve güzel olmalıdır.

Kol saati alırken en önemli konu kol saatinin markasıdır. Babanızın özellikle önem verdiği markalardan kol saati almanız babanızın saatini hiç kolundan çıkarmamasını sağlayacaktır. Özellikle şık kol saatleri alırken iyi markaları tercih ederseniz babanız işe giderken ya da önemli etkinlik ve toplantılara katılırken de kol saatini keyifle takacaktır.

Babaya İlginç Hediye Önerileri

Diğer bir babalar günü hediyeleri olarak kol saati alırken dikkat edilecek konu ise kol saatinin yapıldığı malzemedir. Bazı saatler kauçuktan, bazıları metalden bazıları ise deriden yapılır. Eğer babanız klasik ve yaşı büyük bir baba ise genelde deri modelleri tercih edecektir. Eğer babanız daha genç bir baba ise daha sportif ve kauçuk saplı modelleri tercih edecektir.

 

Kol saatlerinin bir diğer önemli özelliği ise foksiyonlarıdır. Bazıları içinde kronometre, derinlik ölçer, pusula, ışık ve hatta hesap makinesi bile içerirler. Babanızın kullanacağı özelliklere göre alacağınız saatin özelliklerini belirlemeniz babanızın babalar günü hediyeleri olarak alacağınız saatleri çok beğenip hep takmasını sağlayacaktır.

Babaya En İlginç Kravat Modelleri

Babalar günü yaklaşırken, onlara şöyle ilginç kravat hediye etmeye ne dersiniz. Ciddiyeti temsil eden bu simgeyi, hadi gelin yerler altına alalım.

İlginç Kravat Modelleri

Hediye ettiğiniz kravat sayesinde tüm gözler babanızın üzerinde olsun.

Photoshop yada paint programında, boya doldurucu simgesiyle, bu tasarım babalardan yüksek puan alabilir.

Pixel yetmezliğinden böyle ilginç bir kravat ortaya çıktı. Hoş da olmadı değil ama. Ne dersiniz, ilginç kravatı babanız takar mı ?

Eğer göz doktoru bir babanız varsa, ne edip bu kravatın aynısını bulun ve ona hediye edin. Bir göz doktoruna hediye edilebilecek en güzel hediyedir.

 

Babalarımızın en çok oynadığı ve ilk oynadığı bilgisayar oyunlarının başında tetris gelir. Hadi gelin onlara mükemmel bir deneyim yaşatalım.

 

Otomobil tutkunu, seyahat etmeyi seven babalara gelsin bu kravat. Ama ne yalan söyleyeyim, yolculuk esnasında kravat takmakta hiç kullanışlı birşey değil.

 

 

 

 

 

 

2012 Babalar Gününe Hediyeler

2012 Babalar Gününe Hediyeler neler olabilir?

2012 yılı beraberinde birçok yeni trendi ve modayı da getirdi, özellikle teknoloji alanında da birçok farklı ürün ve marka pazara sunuldu. 2012 babalar gününe hediyeler alırken 2012 trendlerini detaylı şekilde inceleyerek babanıza modası geçmiş hediyeler yerine çok ilginç ve son moda hediyeleri alabilirsiniz.

babalar gününe hediye
babalar gününe hediyeler

2012 Babalar gününe hediyelerin en başındaki tavsiyemiz hem Türkiye’de hem de dünyada çok büyük sansasyon uyandıran yeni ipad nam-ı diğer ipad 3 tür. Özellikle retina display gibi birçok yeni özelliğin de eklenmesiyle teknolojinin doruklarına ulaşan yeni ipad babalara verilebilecek en güzel babalar günü hediyeleri seçeneklerinden biri sayılabilir.

babalar gününe hediyeler ipad new
babalar gününe hediyeler ipad 2012

Babalar gününe hediyeler ararken tabii ki bakmanız gereken en önemli ürün grubu akıllı cep telefonlarıdır. iphone ile samsung galaxy s serilerinin kapıştığı bu grupta ise hangisini seçeceğinizi tamamen size ve babanızın özelliklerine bırakıyoruz zira bu seçim tamamen babanızın zevkleri ile olacaktır.

babalar gününe hediyeler iphone mu galaxy mi
babalar gününe hediyeler iphone mu galaxy mi

2012 trendlerinden biri de 2011 de moda olan kirli sakalın 2012 de yerini sinek kaydı traşa bırakmasıdır. Babanıza sinek kaydı traş olmasını sağlayacak en ilginç elektronik traş makinelerini alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

babalar gününe hediyeler traş makinesi
babalar gününe hediyeler traş makineleri