valentinesgiftguide-140209

İlginç Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günleri sevdiklerimizin hayatımızda varolmalarını kutlamamız açısından oldukça önemli bir gündür ve böyle özel bir günde onlara hediyelerin en güzel ve özel olanını sunmak isteriz. Bu gerek anneninizin gerek babanızın veyahut sevgilinizin doğum günü olsun. Sevdiklerimizin varlığını hissettiğimiz an doğan sevgi güneşidir bizi hayatta tutan.. Onlarsız bir yaşamı düşünmek, uçurumun kenarından aşağıya atlayıp atlamamayı düşünmekten çok daha zordur. Dolayısıyla bizim için bu kadar önem taşıyan kişilerin doğum günlerinde onların ne kadar özel olduklarını hissettirmemiz gerekiyor. Nasıl mı? Bunun cevabı da sizin için hazırladığımız bu hediye alternatiflerinde gizli..

Sevdiklerinize Sevgi Dolu Doğum Günü Hediyeleri

 

Sanatla meşgul olan bir yakınınıza hediye olarak sunabileceğiniz bu keman kutu onların sahip olabileceği en mükemmel hediye olacak. Hem tasarım, hem de dekorasyon açısından evinize farklı bir hava katacak olan bu kutu sunabileceğiniz en özel hediyeler arasında..

Sevdiklerinize vereceğiniz hediyenin onları ne kadar çok sevdiğinizi temsil etmenizi istiyorsanız bu kalp görünümlü tabak tam size göre! Sevgiyi temsil eden kalp sembolü sizi ne hediye alacağınız konusunda büyük stresten kurtaracak..

 

Sevgiliye hediye edilebilecek bu saat çok konuşulacak. Sevgilinizin aklınızdan çıkmadığını en özel şekilde aktaracak olan bu saat sayesinde artık sevgilinizin her anında olabileceksiniz. Aşk dolu günleri sevgilinizin önüne sunmaya var mısınız?

 

Erkek sevgiliye hediye edilebilecek bu çok amaçlı çakı görenleri şaşkına çevirecek. Fonksiyonel bir alete sahip olmuşsunuzdur ancak bu kadar fonksiyonlu olanına rastladınız mı bilmiyoruz? Bizce erkek arkadaşınız bu sürprizinizi çok faydalı bulacak 🙂

 

Sevdiklerinizi mutlu edecek bu sevgi dolu ekmek baskıları sunabileceğiniz en samimi hediyeler arasında yer alacak.  Sevdikleriniz sabah kahvaltısını yaparken onu seven birilerinin olduğu mutluluğunu daima yüreklerinde hissedecekler. Eee buna sebep olan kişiyi yani sizi unutamayacaklar..

 

Yemek masalarını renklendirecek bu üçlü set sayesinde doğum günü olan yakınınıza sevgiyi en has haliyle tanıtmış olacaksınız. Verdiğiniz hediyeler yüreklere işlenmeniz ve sürekli hatırlanmanız açısından oldukça etkili bir araçtır.

 

 

Hayatı karamsar olarak ele alanları keyiflendirecek bir hediye önerimiz var.. İşte bu ilginç t-shirt sayesinde sizde sevdiklerinizin tebessüm etmelerini sağlayabilirsiniz. Aşkı ele alan bu t-shirt baskısı sevdiklerinizin sahip olabileceği en özel tasarıma sahip..

 

Kim evinin güzel kokmasını istemez ki! Hele  bu koku oldukça romantik mumlardan geliyorsa.. Rengi, modeli ve kokusuyla epey hayran kitlesi oluşturan bu mumlar doğum günü olan yakınınızı mutlu etmeye yetecek. Bu mutluluğa tanık olmak emin olun size de çok iyi gelecek..

Farklı bir hediye almak isteyenlerin tercih edeceğini düşündüğümüz bu yüzük doğum gününde verilebilecek enteresan bir hediye olur.. Hayatınızda farklı mutluluklar yaşamak istiyorsanız farklı seçeneklere yer vermelisiniz.

 

 

 

Enteresan hediyeler almak isteyenler için fırsat. Bu iPhone kılıfı sayesinde sevdiklerinizin gönüllerinde yer edinebileceksiniz.. En ilginç doğum günü hediyesi sizin seçeneğiniz olsun.. 🙂

Rahatına düşkün arkadaşınızın doğum günü mü yaklaşıyor? O zaman size bomba gibi bir haberimiz var 🙂 Muz görünümlü bu yastıklar sayesinde arkadaşınıza lezzetli bir uyku fırsatı sunmaya ne dersiniz?  🙂

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir