sevgililer-gunu-hediyesi-1

Eşinize Şirin Sevgililer Günü Hediyeleri

Şirinler çizgifilmini çok seviyordunuz. Hangi çocuk sevmez ki? Şirinler köyünde yaşamayı hangimiz hayal etmemişizdir? Kendimizi herhangi bir şirin yerine koymadık mı? Evet bunların hepsi hepimizin çocukluğunda yaptığı şeyler. Siz her zaman hayata şirin gözlerle baktınız. Aldığınız hediyelerde bile hep şirin olanlarını tercih ettiniz. Bu durumda yaklaşan sevgililer günü içinde şirin hediye arayışındasınız. Eşiniz de zaten şirinliklerden hoşlanıyor. O zaman size elimizdeki en şirin sevgililer günü hediyesi çeşitlerini göstermek için sabırsızlanıyoruz. Sizde sabırsızlanıyorsanız sizi hediyelerimizi incelemeye davet ediyoruz. 

Eşiniz İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Sarışın güzeller güzel bir eşiniz var. Ona en çok yakışan renkte bu pembe elbise. Eşiniz pembe elbisesini çok sevecek. Ona çok yakıştığı ve siz aldığınız için bu elbisenin kıymeti daha çok olacak.:)

 

Eşinize klasik ve ona çok yakışacak bu güzel sweat t-shirtü amaya ne dersiniz? Eşiniz sevgililer günü hediyesini çok sevecek.

 

 

Eşiniz yazı yazmayı çok seviyorsa ona alacağınız bu defter onun çok hoşuna gidecek. Ne de olsa sarı da onun en çok sevdiği renk. Bu güzel sevgililer günü hediyesiyle onu mutlu etmenin keyfini çıkarın.

 

 

Baykuş simgesi aksesuarlara ne kadar çok yakışıyor öyle değil mi? Eşiniz kolyesini boynundan çıkarmak istemeyecek. Sizde bunu istemezsiniz zaten öyle değil mi?

 

Manken gibi bir eşiniz varsa ona alacağınız, onun gururunu okşayacağınız en güzel hediye, alacağınız Victoria’s Secret temalı telefon kapağı olacaktır. Eşiniz bu benzetilmeden gurur duyacak.

 

 

Eşiniz kot ceketlerden hoşlanıyorsa eğeri ona alacağınız bu kot gömlek çok hoşuna gidecektir. Eşinizi mutlu edeceğiniz bu çok güzel sevgililer günü hediyesiyle onu çok mutlu edeceksiniz.

 

 

Babetlerden hangi bayan hoşlanmaz ki? Alacağınız bu sempatik babetler eşinizin ayağında çok güzel duracak.

 

Eşiniz bu elbisenin içindeyken adeta prenseslere benzeyecek. Ona alacağınız bu muhteşem sevgililer günü hediyesi onu ne kadar mutlu edecek bir düşünseniz?

 

 

Eşiniz ev aksesuarlarını çok seviyorsa elimizde onun beğeneceği çok güzel bir hediye var!

 

 

Eşiniz için alacağınız bu çok dikkat çekici tokalarla onu sevgililer gününde şaşırtmanın ve mutlu etmenin keyfini çıkarın.

Eşime ne hediye alsam diye karalar bağlamanıza hiç gerek yok.:)

 

 

 

Yayınlayan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir