sevgililer-gunu-hediyesi-7

Eşinize Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Hayatınızı birleştirdiğiniz, ruhunuza ve kalbinize ortak olan, yaşantınıza renk katan, evinize neşe veren çok kıymetli eşleriniz.. Sabah onunla huzurla uyanmak ve akşam onunla mutlulukla uyumak.. Ne güzel bir duygudur bu.. Hayatta size bu kadar mutluluk veren biri var ve siz hala onu mutlu edecek özel bir hediye almadınız mı? Almadıysanız, hiç üzülmeyin. Biz sizin için güzel bir şeyler düşündük. Eşinizi mutlu etmeniz için, elimizdeki bütün hediyeleri inceledik ve en iyi ve en romantiklerini sizin için ayırdık. İyi ki bize rastlamışsınız. 🙂 Eşiniz için seçtiğimiz birbirinden özel ve romantik sevgililer günü hediyesi alternatiflerine bakmaya başlasanız iyi edersiniz. Zaman aleyhinize işliyor. 🙂

En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Eşinize olan aşkınızı anlatabileceğiniz, kelimelerden öte ona kalıcı bir anı bırakabileceğiniz özel bir hediye arıyorsanız, “love” yazılı bu bileklik tam düşündüğünüz gibi bir hediye olacaktır. İsimlerinizin baş harfini yazdırabilme olanağınız da muhteşem bir şey değil mi?

 

Uçuk pembeyle metalin birleştiği bu bileklik, peri kızlarına layık bir hediye.:) Eşinizde sizin masalınızın peri kızı değil mi?

 

Otantik tarzı olan lacivert renkli şık bir elbiseyi hangi bayan istemez ki? Eşiniz bu elbiseye bayılacak, bizden söylemesi..

 

Metal kalp şeklinde bir bileklik.. Eşinizin çok hoşuna gidecek olan bu bilekliği bileğinden hiç çıkarmayacak. Buda eşinizin size olan aşkını gösterecek çok hoş bir duygu..

 

Eşinizin soğuklarda üşümemesi için kalın bir kazak. Önündeki kalp deseni de ona olan aşkınızın bir simgesi.. Eşiniz bu hediyenize bayılacaktır, bundan emin olabilirsiniz.

 

Eşiniz ve sizin isminizin baş harflerinin yazıldığı bu altın kolye, eşinizin boynundan hiç çıkarmayacağı çok özel bir hediye olacaktır. İstediğiniz de bu değil mi?

 

Krem, turuncu ve mavi rengin bir araya gelerek oluşturduğu harika renk uyumuna hepiniz şahitsiniz değil mi? Bu rahat ve şık kazak eşinizi çok mutlu edecek bir hediye olacaktır.

 

Sevimli bir tavşanla süslenmiş bu telefon kabı, eşinizin hayran kalacağı çok özel bir hediye olmaz mı? Bizce, denemeye değer. 🙂

 

Beyaz renkli bir taşla süslenmiş bu küpeler, eşinizin kulağında oldukça, etrafındakilerin eşinizin şıklığına diyecek bir şeyi kalmayacak. Gurur verici değil mi? 🙂 En romantik sevgililer günü hediyeleri, tam eşinize göre bir hediye olacak.

 

Mavi bir dantelle süslenmiş orjinal bir mumluk.. Eşinizin evin en güzel köşesine koyacağı çok özel bir hediye olacağı kesin..

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

Yayınlayan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir