Erkeklere Hediye

Erkeklere En ilginç Hediye Seçenekleri

Eski nesil, “yeni nesil ihtiyaç duyacağı herşeye sahip” der her zaman. Haklılar da.

Ancak, “herşey” eskisi gibi değil. Belki ihtiyaçları içeren ana konular çok az değişiyor ama içerikler her zaman yenileniyor. Sandalye, abajur, sigara, şişe, labavo tıpası, hava analiz cihazı, yüzük, kıyafet vb. aynı isimlerle anılmaya devam edecek. Peki bu başlıklar altında değerlendirdiklerimiz..? Bunların çeşitleri ne olacak? Bunlar daima değişip gelişecek ve bizim size suduğumuz en ilginç hediyelerin sayısını arttırmaya devam edecek.

İşte, en farklı ürünleri bir araya getirdiğimiz yeni bir hediye dizisi daha sunuyoruz.

Erkeklere Verilebilecek Hediyeler

 

Yapımında insan figürü hedeflenmiş ve  antropomorfik formu olan yeni bir oturakla tanıştıralım sizi. Bu tuhaf ama şık oturağın tasarımcısı, ona her seyahata çıktığında yanında karizmatik bir tabure görüren çocukluk arkadaşının ismini vermiş.

 

 

Bu sigara koleksiyonunun sahibi bir İspanyol tasarımcı. Bu koleksiyondaki sigaralarda, sigaranın ciğerleri ne hale getirdiği, her bir nefeste ömürden kaç dakikanın gittiği görülebilmekte. Sigara içen bir erkeğe verilebilecek hediyelerden en ilginci belki de budur.

 

 

Gördüğünüz abajur, içerisinden yere süt dökülen bir kupa efektiyle dizayn edilmiş. Aydınlatmasında led ampul ve sapının yapımında da fosforlu plastik kullanılmış. Işık kapatıldığında sap kısmı parlıyor ve bardağın iç kısmına doğru parlaklık yoğunlaşıyor. Bu ilginç hediye adayının ana vatanı da Güney Kore.

 

Evdeki değerli eşyaları nasıl saklayacağını düşünenler için özel olarak üretilmiş olan bu saklama kabının yapımında gerçek 2 litrelik coca-cola şişesi kullanıldı ve orjinalinden ayırt edilmesi imkansız.

 

 

Geleceğe hoşgeldiniz! Bir bileklik veya kolye arzu ettiğiniz bir yazı veya animasyonu oynatabilir mi? Esnek ekran teknolojisi kullanılarak yapılmış olan bu bileklik veya kolye cep telefonuna gelen bir kısa mesajı akan yazı şeklinde gösterebiliyor veya yükleyeceğiniz bir animasyonu oynatabiliyor. Siz de bluetooth ile çalışan bu elektronik mücevherle sahip olmak istemez misiniz?

 

Zamanı dolu dolu geçirmek eylemini en iyi tanımlayan saat ile karşınızdayız. ” Zamanı istediğim gibi kullanamıyorum” diyen erkek arkadaşınıza dopdolu bir kupanın içindeki saati hediye edebilirsiniz. Erkeğe hediye edilebilecek bu özel saat sizi temsil edecek.

 

Farklı tasarımlara önem veren erkek arkadaşınıza en ilginç t-shirtü hediye etmeye ne dersiniz? Einstein’in ampule hapsedilmiş bu görüntüsü sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Bir gün aşkınızı da hapsedersiniz belki kaçamayacağı bir yere belli mi olur?

 

Kitap okumayı seven ve kitaplarıyla adeta konuşan sevgilinize kitaplarını özenle yerleştirebileceği enteresan mini bir kütüphane sunmak istemez misiniz?  Bu konuşma balonu şeklindeki kitaplığın size bir mesajı  var? Kulak verin bak ne diyor.. ” Tüm düşüncelerim, okuduğum kitaplarda gizlidir.” mesajını içeriyor..

 

Dijital fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz bu anahtarlık erkek arkadaşınıza verebilecğeiniz en özel hediye olacak. Erkeğe hediye olarak verilebilecek bu hediye sevgilinize kıskanç yapınızı hatırlatacak bizden söylemesi 🙂 Neden mi? Düşünsenize, dijital resim aktarabileceğiniz bir anahtarlığınız var ve bu anahtarlığa kendi resminizi koyuyorsunuz. Bu hediyenizi gören tüm kızlar, sevgilinize yaklaşamayacak..

 

Benim sevgilim her şeyi beğenmez, seçicidir.” diyenlerin imdadına koşuyoruz..  Erkeklere hediye edilebilecek bu hediye grubu sevgilinizi kullanışlılığıyla etkileyecek. Sevgilinizin her zaman hayatında yer alan bu süper ikili ömürlük bir hediye olacak.

 

Havalar da soğuyor, o zaman devreye bu soğukta sevgilinize sizi hatırlatacak en özel hediye seçenekleri girer.. Mesela soğuk havanın etkisini düşürmek maksatlı içtiğimiz sıcak içecekler sayesinde moda olan kupalar.. Gözleriniz parladı öyle değil mi? 🙂 Erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz üzerinde iş modunda bir erkeğin siluetinin olduğu bu kupa sevgilinizi çok mutlu edecek..

 

Belki de erkek arkadaşınızla yaptığınız bisiklet sürüşlerini çok özlüyorsunuz.. Uzun süredir yapmadığınız bir tur düzenlemelisiniz bizce.. Kendinize daha fazla zaman ayırmalı, aşkınızın sesine kulak vermelisiniz. Mesela erkek arkadaşınıza güzel bir hediye sunarak işe başlayabilirsiniz. Bisiklet tekerleklerini içine alan bu saat erkek arkadaşınızın ilgi odağı olacak..

 

Erkek arkadaşınızın hassas olan bünyesinden şikâyetçiyseniz “hasta adam” kupasını size kesinlikle öneriyoruz. Erkek arkadaşınız bu kupayla, nane limon, ıhlamur vb. içecekler içerken aklında siz ve yüzünde bir tebessüm olacak..

 

Erkeklerin en çok anlattığı konular arasında yer alır askerlik anıları.. Siz de erkek arkadaşınıza o günlerini hatırlatacak, ancak üzerinde ikinizin isminin yazacağı bir asker künyesi hediye etmek istemez misiniz? Görenlerin çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bu kolye sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediye 🙂

Kim demiş erkeğe romantik hediye verilemez diye.. Hiçte bile!  Siz onu diyenlere kulak asmayın. Erkek arkadaşınıza yapacağınız sürprizler belki ona mesaj olarak gidecek ve o da size daha romantik bir dönüş yapacaktır.  Sonra değmesinler keyfinize 🙂 Aşkı temsil eden ve renkli ışıklara bürünen bu yastık erkek arkadaşınızı mest edecek.

 

Yoksa bu kol düğmeleri sizi maziye mi taşıdı? Aynı duyguları hissettiğiniz erkek arkadaşınızla geçirdiğiniz güzel bir günü mü anımsattı? Belki de aşkı yeni yeni tattığınız dönemlerin ıtır kokusunu estirdi gününüze.. Bisiklet gezilerinizi, birbirinizi tanıma dönemlerinizi, kalbinizin hızlıca çarptığı anlara ulaştırdı belki de yüreğinizin derinliklerindeki sevgiyi.. Erkek arkadaşınızın tarzında yenilik yapmaya ne dersiniz? Bu kol düğmeleri ona çok yakışacak.

 

Standart bardakları kullanamayan erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en sevimli kupayı sizinle tanıştırmak için buradayız. Bay Messy sevimliliğiyle erkek arkadaşınızın kanını kaynatacak 🙂 Bakalım sürprizinizin sonucunda erkek arkadaşınız ne tepki verecek ?

 

Öğretmen olan abinize hediye düşünüyorsunuz, düşünüyorsunuz, bir daha düşünüyorsunuz… Ne alacağınıza karar veremediğiniz bir anda karşınıza çıkan bu notluk aslında tam sizin hayal ettiğiniz gibi. Abinizin havasına hava katacak bu hediye ile görenleri kıskandırmaya hazır olun 🙂

 

Ev hediyesi almak için çektiğiniz karın ağrılarına son vermenin tam zamanı. Yeni evlenen çiftler için biçilmiş kaftan olan bu hediye ile sevdiklerinizin mutluluklarına sizinde ufak bir katkınız olsun.

 

 

Gizli eşyalarınızı saklama derdi yedi bitirdi sizi. Nereye koyarsanız koyun içiniz bir türlü rahat etmiyor. Sürekli bir yerlerden birilerinin eline geçebilir düşüncesiyle yanıp tutuşuyorsunuz. Sakin olsun, rahatlayın. Size kimsenin aklına gelmeyecek bir seçenek sunuyoruz. Priz şeklindeki gizli kasayla artık takıntılarınızdan kurtulacak, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı saklayabileceksiniz.

 

 

Erkek arkadaşınız için alacağınız en ilginç hediye ne olur hadi beraber düşünelim. Futbol topu, forma, kupa, t-shirt, ayakkabı, cüzdan, bileklik veya bunlara benzer herhangi bir ürün. Peki size şöyle bir şeyden bahsetsek. Erkek arkadaşınıza benzeyen bir biblo. Sizce de resimdeki biblo çok etkileyici değil mi ?

 

 

Yakınlarınıza pipo tüttürmenin zevkini yaşatmaya ne dersiniz ? Böylesine ilginç bir pipo hediye alan sevdiklerinizin heyecanı bizi bile heyecanlandırdı. Almak için sabırsızlandığınızı görür gibiyiz 🙂

 

 

Kişiye özel bu hediyeyle sevdiklerinizi mutlu etmenin hazzını yaşamaya hazır olun. Bir an olsun yanlarından ayıramayacakları bu hediye onların vazgeçilmezi olacak!

 

 

Erkek arkadaşınızı hediyenizle ürkütmeye hazır olun 🙂 Beklentileri boşa çıkarmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Böyle bir hediye karşısında sevdiklerinizin vereceği tepkiyi merak etmiyor musunuz ?

 

En kaliteli hediyeyi sevgiliniz hakediyor değil mi ? O zaman daha ne duruyorsunuz, ona kendini değerli hissettirmeyi vereceğiniz hediye ile sağlayın.

 

 

“Babama en güzel hediye ne olur? Ne olur söyleyin bana ne olur? :)” Böylesine şık bir cep saati olur tabi ki! Sizde bizimle aynı fikirdeyseniz daha ne duruyorsunuz ?

 

 

 

 

Yayınlayan

Selma Kütükcü

Futbol meraklısı, fena halde Galatasaray hastası, hobilere kitap okumayı bilerek ve isteyerek yazan, fotoğraf çekme tutkusu peşine düşmüş, en büyük zevklerinden biri abisine peste yenilmek olan, arkadaşları için çoğu şeyi göze alabilen, takıntılı olmasının yanında kendisinin farkında olan, sürekli gitmek isteyip kalan, nacizane bir editörüm. İnsanlar tarafından anlaşılmamaya alışmış, bu yüzden açıklama yapmayı bırakmış biri olarak karşınızdayım. :)

“Erkeklere En ilginç Hediye Seçenekleri” için bir yorum

  1. Benim gibi coca cola aşığı bi insan için en güzel saklama kabını buldum sanırım…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir