yilbasi-hediyeleri-5

Erkek Arkadaşa Yeniyıl Hediye Fikirleri

Erkek arkadaşınıza yeni yılda harika hediyeler armağan ederek onu şaşırtmak istemez misiniz? Ona olan duygularınızı açmanızda yardımcı olacak hediyeler ile yeni yılını kutlayabilir ona harika bir sürpriz hazırlanabilirsiniz.

Erkeklere Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

 

Zamanın önemi vurgulayacak olan bir hediyedir kol saati. Bu şık kol saatini erkek arkadaşınıza armağan ederek ona yeni yılda harika bir hediye verebilirsiniz.

 

Fotoğrafçılar ve fotoğraflar ilgilenen kişilerin ilgi alanlarına özel olarak tasarlanan bu harika lens bardağına arkadaşınız bayılacak. Oldukça orijinal bir fikirle tasarlanan bu harika hediyeyi, erkek arkadaşınız çok ama çok beğenecek. Değişik yılbaşı hediyeleri arayanlar bu bardağa hayran kalacaklar.

 

Erkek arkadaşınıza hediye edebileceğiniz siyah çerçeveli özel bir tasarıma sahip bu okuma gözlüğü ile erkek arkadaşınız kitap okurken artık daha rahat edecek.

 

Erkek arkadaşınızın yeni yıl kutlama gecesindeki şıklığına şıklık katacak oldukça hoş bir tasarıma sahip olan bu kol düğmelerine erkek arkadaşınız da hayran kalacak. Sade ve şık bir aksesuar erkeklerin hediyelik ürünlerdeki birincil tercihi olacaktır.

 

Bu özel notlu cep saati erkek arkadaşınıza harika bir hediye olacak. Dilediğiniz notu yazdırabileceğiniz bu cep saatini dilerseniz babanıza ve büyük babanıza da armağan edebilirsiniz. Onlar da çok mutlu olacaktır:) Yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz bu cep saati unutulmaz bir sürpriz olacak.

 

İsim yazdırabileceğiniz bu kişiselleştirilmiş kaleme erkek arkadaşınız bayılacak. Yeni yılda kendi adına özel hediye almak erkek arkadaşınızı gururlandıracaktır.

 

Kırmızı ve yeşil renklerden tasarlanan bu ince kravat renklerle arası iyi olan ve renkli giyinmeyi seven erkekler için oldukça ideal olacaktır:)

 

Bu soğuk kış günlerinde hem erkek arkadaşınızı soğuktan koruyacak hem de ona çok yakışacak bu hediyeyi yeni yılda ona armağan edebilirsiniz.

 

Bu özel tasarım kupa oldukça esprili baskısı ile orijinal bir tasarımla dizayn edilmiş. Sevgiliniz bu kupadan kahve içmenin zevkini çıkaracak:)

 

Erkek arkadaşınızın soğuktan üşüyen elleri için bu dei eldivenleri alarak ona güzel bir jest yapabilirsiniz.

Erkeklere birbirinden ilginç yılbaşı hediyesi için sizleri şu köşeye alalım. http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

 

Yayınlayan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir