en-romantik-kar-kuresi-modelleri-kapak

En Romantik Kar Küresi Modelleri

Küçücük küresi içerisine büyük hayalleri, mutlulukları sığdıran kar küreleri şimdi de sevgililere özel tasarımıyla karşınızda. Aşk dolu hikayeleriyle sevgililer günü hediyesi olarak seçebileceğiniz kar küreleri sevgilinizi mutlu edecek, odasının başköşesinde yerini alacak hediyelerden. Sevgiliniz için kendi küçük verdiği mutluluk büyük bir hediye seçmek istiyorsanız hiç düşünmeden kar küresi alabilirsiniz.

 

Aşkı Anlatan Tasarımlarıyla Kar Küreleri

 

Müzikli Romantik Su Küreleri

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-1

 

Sevgilinize hem romantik hem de müzikli bir hediye vermek isterseniz su küreleri tam size göre. Üç farklı modeli bulunan kürelerin içerisinde romantik çift tasvirleri yer alıyor.

 

Kalp Şeklinde Kar Küresi

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-2

 

Aşkı en iyi anlatan figürlerden biri de kalpler. İçerisinde kalp deseni bulunan küre de en romantik modellerden.

 

Romantik Mini Kar Küreleri

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-3

 

İngilizce aşk yazan bu kürede sevgililere özel tasarlanan modellerden.

 

Çifte Kumrular Kar Küresi

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-4

 

Sevgilinizle sizi anlatırken çifte kumrular tabirini sıkça duyuyorsanız, bu kar küresi tam size göre. Bir dala konmuş iki kuşun tasvir edildiği küre fener tasarımıyla da diğer tasarımlardan sıyrılıyor.

 

İlk Dilim Kar Küresi

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-5

 

Sevgiliniz tam bir pizza aşığı, ellerinizle pizza yapmak isterdiniz ancak o kadar yetenekli olduğunuzu düşünmüyorsanız bu kar küresini ona hediye etmeye ne dersiniz? Üzerindeki esprili mesajı ve içerisindeki kalp pizzayla sevgilinizi havalara uçuracak bir hediye olacak.

 

Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-6

 

İçerisinde kalp uçuşan bu küreyi aynı zamanda fotoğraf çerçevesi olarak da kullanabiliyorsunuz. Sevgilinizle çekildiğiniz bir fotoğrafı ekleyerek size özel hale getirebilirsiniz.

 

Cindrella Kar Küresi

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-7

 

Hayatınızın prensesine ona yakışır bir hediye almak istiyorsanız Cindrella Kar Küresi aradığınız seçenek olabilir.

 

Aşk Kahvesi Su Küreleri

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-8

 

Hayatınızın aşkıyla bir cafe, restoran ya da bir parkta karşılaştınız. İlk gördüğünüz andan itibaren de hiç ayrılmadınız. Sevgililer gününde ilk tanıştığınız yeri anımsatacak bir hediye vererek onu mutlu etmek isterseniz iki farklı modeli bulunan su küresini tercih edebilirsiniz.

 

Gelin Damat Su Küresi

en-romantik-kar-kuresi-modelleri-9

 

Mutlu birlikteliğinizi dünya evine girerek taçlandırdınız ve birlikte geçireceğiniz ilk sevgililer gününde sizi anlatan bir hediye almak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

 

 

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir