Bebek hediyesi5

En İlginç Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

En yakın dostunuz veya sevdiğiniz bir yakınınız anne-baba olma yoluna adım mı attı? Bu mutlu günlerinde mutluluklarına mutluluk katacak çok özel hediyeler mi sunmak istiyorsunuz? Bu hediye önerilerimiz isteklerinize cevap verecek cinsten. Yeni doğan bebeklere alınan hediyeler de ne yazık ki standartlaşmış vaziyette. Bu standartlar bazen hediye edenide bu hediyeye layık olanıda sıkmış vaziyette. Bu ürünler sayesinde ne siz sıkılacaksınız, ne de hediye sahibi umutsuzluğa kapılacak.

En İlginç Yeni Bebek Hediyeleri

Bu sevimli ayıcık minik bebeğin oda arkadaşı olmak için sabırsızlanıyor. Bebek odasına yaraşır güzellikte bir lamba sahibini bekliyor..

Nefes alan bu oyuncak peluş, ebeveynlerin ilgisini daha çok çekeceğe benziyor.

Ürünü incelemek için tıklayınız.

 

Bu yumuşak köpek hem yastık, hemde sıcak bir dost olmaya aday. Mikrodalga fırında ısıtılabilir özelliğe sahip bu ürün sayesinde soğuğa direnmek daha kolay.

 

Yeni doğmuş bir bebeğe herkes ihtiyaçlarını giderecek hediyeler alacak muhakkak. Sizde yemek alışkanlığı edineceği yaşları düşünerekten bu parmak sıyıracını hediye edebilirsiniz.

 

Bu renkli saatler miniklerin yanısıra herkesin dikkatini çekeceğe benziyor.

 

Şeşbeş saat ile alışılagelmiş tüm saat hediyelerine fark atabilirsiniz. Bu saati diğer saatlerden ayıran belli kuralları var.

Detayları öğrenmek için tıklayınız.

Angry bird peluşlar dünyaya yeni merhaba diyen tüm miniklerin ilgi odağı olacak. Bu peluşlara ebeveynlerde hayran kalacak.

 

Diğer ilginç ürünlere bakmak için tıklayınız.

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir