sevgililer-gunu-hediyeleri-6

En İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

Ben seni böyle sımsıcak bilmezdim
Eridi gönlümün karlı dağları
Senden önce kimseyi beğenmezdim
Çözüldü gönlümün buzdan bağları
Dur sana şöyle bir bakayım
Aşkımı sakla bir ben bulayım..

Birini sevdiğinizde gözünüz hiçbir şeyi görmez, ondan önce kızdığınız hiçbir şeye artık o kadar sert bakmazsınız, herkese bir kusur bulursunuz da ona bulamazsınız.. Nedeni basit. Çünkü aşıksınızdır! Aşkınızı sizin kadar iyi saklayabilecek birini bulduysanız onun elini hiç bırakmayın ve sonsuza kadar sıkıca tutun. Hazır sevgililer günü de yaklaşıyorken, sevgilinize özel ve onun çok mutlu olacağı hediyeler bakmaya başlasanız iyi edersiniz. Sizin için oluşturduğumuz hediye alternatiflerimizden sevgilinize en uygun olanını seçin ve onu sevindirin.

Sevgilinize En İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgiliniz için aldığınız çiçekleri koyabileceği şık bir vazo.. Sevgiliniz bu hediyenizi evinin en güzel köşesine koyacak ve baktığında sizi anımsayacak. Sürekli sizi ararsa hiç şaşırmayın. 🙂

 

Leopar desenli, sevimli bir suratı anımsatan bu cüzdanın, sevgilinizin rüyalarını süsleyen bir hediye olduğunu öğrendiğinizde sizde çok mutlu olmaz mısınız? Sevgilinize böylesine bir sevgililer günü hediyesi vereceğiniz için çok şanslı olacak.

 

Sporcu bir sevgili için çok anlamlı bir hediye olduğunu düşünüyoruz. Bu bibloyu odasının en güzel köşesinde görürseniz şaşırmayın. Çünkü, sevgilinizin çok seveceği bir hediye..

 

Açık pembe renginde, sırtına kalp şekli verilmiş bir tişört.. Sevgiliniz bu hediyeniz karşısında ne diyeceğini bilemeyecek ve sevinçten boynunuza atlayacaktır. Kalbinizi ona hediye etmeniz çok güzel bir düşünce. 🙂

 

Aşkın en güzel olanı sonsuz olarak yaşananı değil mi? Eğer sevgilinizle olan aşkınız da sonsuzluk içeriyorsa, üzerinde sonsuzluk işareti olan bu yüzüğü almak için daha fazla zaman kaybetmeyin..

 

Farklı giyinmeyi seven ve buna önem veren bir kız arkadaşınız varsa, siyah renkli ve arkası göz, ağız, burundan oluşan bu tişört, tam sevgilinizin giyineceği türden. Onun için orjinal bir hediye olacağı kesin..

 

Farklı, ilginç hediyeler önermeyi sevdiğimizi daha önce söylemiştik. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz, bu ilginç tişört. Almak için acele etseniz iyi olur..

 

Herkeste olmayan bu kravat kancası, erkek arkadaşınızı çok onurlandıracak bir hediye olacaktır. Sevgiliye verilebilecek sevgililer günü hediyeleri seçenekleri ile sevgilinizi rahatlıkla hediye seçebilirsiniz.

 

Hayvanları çok seven ve bu konuda hassas olan bir kız arkadaşınız varsa, onun için en özel hediye bu küpeler olsa gerek. Zaman kaybetmeden bu küpeleri alın deriz..

 

Kalp şeklindeki bu saatle, sevgiliniz tüm zamanlarında sizi yanında hissedip huzur bulacaktır. Amacınız da bu değil mi?

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/

Yayınlayan

Atarlı Gülistan

Trabzon’lu ve tam bir Trabzon aşığı. Pire için yorgan yakma kabiliyetine sahip, fevri bir kişilik. Açık sözlülüğü her zaman başına bela olmuş, yanlışıyla doğrusuyla net bir karakter. Hak, hukuk ve adalet konularında oldukça hassas. Toplumsal olaylara karşı duyarlı. Otobüslerde yaşlılara yer vermiyorlar diye kavga edebilen ve haksızlık olduğunda hocaymış veya büyükmüş dinlemeden kavgaya girişebilen garip bir tip. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok seven ve sıkıntıya hiç gelemeyen bir insan evladı. Tiyatro söz konusu olunca akan suları durdurabilen gözü kara bir kız çocuğu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir