En Güzel Sevgililer Günü Mesajları (1)

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Aşkınız için sevgililer gününde ne sürpriz yapacağınızı onu nasıl şaşırtacağınızı hala bulamadıysanız size harika bir fikrimiz var. Sevgiliniz için özel olarak aşkla sevgi ile yazdığımız birbirinden harika bu sevgililer günü mesajlarını, ona dilerseniz romantik bir akşam yemeğinde söyleyebilirsiniz dilerseniz de küçük kalpli renkli kağıtlar alarak bu mesajları onlara yazabilir ona güzel bir pakette armağan edebilirsiniz. Sevgiliniz bu harika hediyenize bayılacak. Sevgililer günü sevgilinizin unutamayacağı harika bir gün olacak. Sizler için sevgililer gününe özel hazırladığımız mesajlar ile ona olan aşkınızı ifade edebilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

*Kalbim bir kuş gibi seninle, sen nereye gidersen kanatlarım, seninle, senin gökyüzünde havalanıyor. Özgürlüğümü senin kalbinde bıraktım benim gökyüzüm senin kalbindir artık.

*Aşk bir özlemse özlüyorum delice. Kalbimdeki mutluluk sayende içimde.  Seni sevmek bana en güzel hediye sevgilim ömrümüz bir olsun bu ömürde.

*En güzel cümlelerimiz sebebi sensin. Şair olduysam senden sevgilim. Sen benim ömrümün en güzel yanısın, aşık olduysam ahu gözlerinden sevgilim.

*Seninle güldü gözlerim parıl parıl, ışık verdin hayatımı aydınlattın sevgili. Ne senden ayrı ne  bir adım uzakta, düşünemem asla inan sevgilim.

*Yalnız kalpler şehrinden sen aldın çektin beni, kalabalığım oldun güldürdün gözlerimi. Sebebim oldun hoş geldin sevgili.

*Düşünmeden yorgun, yorgunken de düşümdesin. Sen en güzel hayalim, hayalimin sebebisin.

*Çok değil daha dündü gözlerini gördüğüm, ellerini tutarken soğuk terlet döktüğüm. Çok değil sevgilim daha dündü güldüğün en güzel hayalleri hep seninle gördüğüm…Daha dündü sevgilim.

*Aklım fikrim her an sende sen neredesin sevgilim. Sesin ayrı tenin ayrı ne olur gel desem gelir misin?

*Uçsuz bucaksız dağlarda bir kardelen gibi yalnızsam sebebi yokluğundur biliyorsun, sen nedenimsin anlıyorsun.

*Gidişin hasret gelişin heyecan kalbim yerinden fırlayacak inan. Aşkım seninle mutluluk bizi bekler çok değil 2 aya evleniriz hemen.

* Demedi deme geliyor zamanı, seninde kalbin atacak yeniden. Kalbini kapacak bir deli prens. Sende aşkın renklerini her tonuyla göreceksin sevgili.

*Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim, sen benim hayatımın en değerli hazinesisin.

Sitemizde bulunan sevgililer günü hediyesi seçenekleriyle yukarıdaki mesajı 14 Şubat’t kız arkadaşınıza vermeniz onu mutlu edecektir.

Yayınlayan

Egemen

Web üzerine (şu anda) kendi çapımda çeşitli çalışmalarımın yanı sıra Buldumbuldum.com'da Editörlük görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Sevdiğim ve istediğim bir ortam içerisinde olduğum için işimi severek, özenle yapıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir