ogretmenler-gunu-hediyesi-1

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmen kelimesi biraz düşündüğümüzde bize verdiği anlamı tamamiyle karşılamakta. Öğreten-öğretimi yapan  kişi  anlamını taşıyan bu kelime bilginin kutsallığını ve erişilebilir en değerli ve kıymetli mücevher olduğunu bizlere bir kez daha öğretmenler aracılığı ile gösteriyor. Sevgi sözcüğünü de tıpkı öğretmen sözcüğü gibi…Paylaştıkça çoğalan her şey aslında öğretmenlik gibi sevgi doludur. Öğretmeyi öğretirken de öğrenmeyi sevmeyen hiç ama hiç kimse bu kutsal görevi layıkıyla yerine getiremez. Bu yüzdendir ki hep deriz: ‘Bana bir harf öğretenin, bin yıl kölesi olurum.’ Değer verdiğimiz herşey önemlidir. Hele de değer verdiğimiz ve paylaştığımız  her şeye de sevgimizi katıyorsak eğer iş daha da bir anlamlıdır. Bunca anlamı bize gösteren, hayatın yaşanılası kılan, ilimi bilgiyi,sevgiyi,dostluğunu bizden esirgemeyen aydınlık geleceğin parlayan bekçileri öğretmenlerimizin bu özel günlerinde gelin onları keyifli hediyelerle mutlu edelim. Bize verdikleri emekleri taçlandıralım:)

Öğretmenler Gününe Özel Hediye Fikirleri

 

 

Öğretmenler günü için özel olarak tasarladığımız en özel öğretmenler günü hediyeleri arasında en renklisi karşınızda:) Öğretmeninizin duvarına asacağı ‘my teacher always gets a gold star’ ( öğretmenim daima altın yıldız alır) yazılı bu özel duvar notluğu öğretmeninizi neşelendirecek:) Oldukça keyifli olan bu duvar tahtası tasarımındaki notluk ilginç hediye anlayışı olarak da öğretmeninizi şaşırtacak:)

 

Öğretmeninizin teneffüs aralarında içeceği çayını veya kahvesini ona özel olarak tasarladığımız bu bardağa doldurun ve kendisine ikram edin… Eminiz bu hediyenizi ve davranışınızı öğretmeniniz çok sevecek ve mutlu olacaktır:)

 

Bayan öğretmenlere özel olarak şık bir görünümde ve ilginç bir tasarımda dizayn edilen bu şirin bayan anahtarlık sizin zeki ve bir o kadar da güzel olan öğretmeninize çok ama çok yakışacak:))

 

Öğretmeninizin şıklığına şıklık mı katmak istiyorsunuz? Ona her baktığınızda aldığınız hediye seçeneğini mi görmek istiyorsunuz? İşte istediğiniz fırsat:) Bu özel kolye ucu ‘specialteacher’ yazısıyla öğretmeninizn kalbini çalacak ve her an boynunda olacak.

 

 

Öğretmeniniz için özel olarak tasarladığımız bu şık hediyelere bir tıkla ulaşıp sipariş edin. Öğretmenlerinizi bu özel günlerinde şaşırtın ve sevindirin:)

Zarifliğiyle tanınan öğretmeninize en şık çantayı hediye etmeye var mısınız?  Çantasını büyük bir zevkle taşıyacak olan öğretmeniniz bu sürprizinizi unutamayacak. Hem yaptığı meslekle ilgili hem de şıklığıyla alâkalı mesajlar yansıtan bu çanta verebileceğiniz en güzel hediyelerden..

 

Öğretmeninize hediye edebileceğiniz bu kalem, diğer kalemlerin papucunu dama atacak gibi görünüyor. Devasal boyutuyla diğer kalemleri daha da  küçültecek bu kalem öğretmeninizin çok hoşuna gidecek. İlginçliklere olan kapınızı aralamanızın tam vakti!

 

Sevgi duyduktan sonra karşınızdaki kişiye ne hediye verirseniz verin o sıcaklık hep ulaşacaktır yüreklere.. Öğretmeninize hediye olarak bu çerçeveyi sunduğunuzda, çerçeve üzerindeki ismini gören öğretmeniniz çok duygulanacak. Kişiye özel olarak sunulan hediyeler diğerlerine göre bir adım daha öndedir..

 

Her sabah ” Günaydın..” deyişiyle var olan huzurunu içimize dolduran öğretmenimize hediyelerin en güzelini sunsak nafile.. Hep daha iyisi hep daha güzeline lâyıktır onlar.. Şıkır şıkır aksesuarlarıyla gözünüzü alamadığınız öğretmeninizin takı koleksiyonuna bir yenisini de siz eklemek istemez misiniz? İstersiniz tabii.. Renkleriyle insanın içine işleyen bu bileklik öğretmeninize sunabileceğiniz en renkli seçeneklerden..

 

Öğretmenler günü kutlanmayı hak eden en özel günlerden birisidir. Her zaman yanınızda olan öğretmeninize, sorunlarınızı aşmanız konusunda destek olan yol göstericinize en harika hediyeyi vermeye hazır olun.. Bu anahtarlık öğretmeninizi mutlu etmeye yetecek güzellikte. Kalbinizin güzelliğini yansıtacak olan bu hediye öğretmeninize sizi unutturmayacak.

Anıları bugünlere taşımayı sağlayan en güzel araçlardan birisidir çerçeveler.. Gerek dünü, gerek yıllanmış dünleri bugünmüşçesine gözümüzün önüne getirmeyi başaran en özel hediye olmaya adaydırlar ayrıca. Kimse sevdikleri tarafından unutulmak istemez ve herkes sürekli sevdiklerinin nabzını denemeye meyillidir. Öğretmeninize sizi unutturmayacak olan bu özel çerçeveler mutluluğa attığınız adımları kuvvetlendirmeye geliyor.

 

Öğretmeninize herkesin dikkatini çekecek bir kupa vermeye hazır olun! Tenefüslerde çay ocağında en dikkat çekici kupa öğretmeninizin kupası olsun. Kupaya, öğretmeninizin yüzünde tebessüme sebep olacak bir not yazdırdınız mı tamamdır demek! 🙂

 

Bayanlarda sigara içer ancak onların içtiği sigaranın biraz daha kadınsı olduğunu düşünsenize.. 🙂 Hmmm mesela, örnek verdiğimiz gibi pembe ve çilek kokulu.. Mükemmel öyle değil  mi? Tütün yerine çilek kokuyorsunuz, parfüm yerine sigara kullanıyorsunuz 🙂 Öğretmeninize böyle bir hediye sunduğunuzda sizce tepkisi ne olurdu? Eee ne duruyorsunuz, bu sürpriz seçeneği öğretmeninizle tanıştırın..

 

Öğretmeninize hediye olarak verebileceğiniz bu şal soğuyan havalara alınan en güzel tedbir olacak. Siz de şıklığına önem veren öğretmeninize bu şalı hediye edin. Emin olun, öğretmeninizi bu şaldan çok sevginiz ısıtacak..

Bütün arkadaşlarınızın hediyesini biliyorsunuz. Biri küpe almış, biri kolye, biri yüzük. Peki siz içinden hangisini seçersiniz ? Ya da ne hediye almak istersiniz? Biz size ufak bir tüyo verelim. İster arkadaşlarınızın aldıkları olsun, ister öğretmeninizin kendi takıları, mutlaka takı kutusuna ihtiyacı vardır. Kişiye özel yaptırabileceğiniz takı kutusu öğretmeninizin kalbine giden yolun anahtarı bizden söylemesi 🙂

 

Karşınızda bir matematik öğretmeni ve siz ne hediye alacağınızı düşünüyorsunuz. Çok pahalıya kaçmadan güzel bir şey almak istiyorsunuz. Kaç kişiye sordunuzsa, bu standartlarda, size kalem almanızın doğru olacağını söyledi. Peki ama nasıl kalem? Sıradan bir kalemin anlamı olmaz, yani siz öyle düşünüyorsunuz. Öğretmeninizi ifade edecek bir kaleme ne dersiniz ? Üzerinde matematik desenleri bulunan, herkesin beğeneceği türden. Öğretmenler günü için en güzel hediyelerden biri olan bu kalem sizin hediye etmenizi bekliyor 🙂

Öğretmenler günü için biraz farklılık arayanlara en güzel önerimiz, ilginç yastık kılıfları. Çok okumayı temsil eden bu kılıfları öğretmeniniz başının altından ayırmayacak, belki de size sözlüden çok iyi vermesi gerektiğini bu kılıflara başını koyduğunda düşünecek. Kim bilir! 🙂

 

Böylesine şık bir çantayla ne kadar dikkat çekici olursunuz bir düşünsenize! Peki bu kadar güzel bir hediyeyi öğretmeninize almış olsanız çok mutlu etmez misiniz öğretmeninizi ? Hadi öyleyse hala ne duruyorsunuz 🙂

 

 

Tasarımın böylesi!.. Görenleri şaşırtmakta zorlanmayacak bu kolye öğretmeninizin en gözde hediyesi olmayacak mı sizce de ?

 

Çok şık, ufak ama gösterişli bir hediye nedir sorusuna en güzel cevabımızla karşınızda duruyoruz 🙂 Böylesine hoş bir hediyeye hangi öğretmen sevinmez ki 🙂

 

 

Öğretmene alınacak en işe yarar hediye nedir sorusu için anket yapsak sekreterlik ilk sıralarda yer alır diyebiliriz. Hem işe yarar, hem güzel, hem kaliteli, hem de uygun bu hediye ile öğretmeninizi mutlu etmenin keyfini çıkarın 🙂

 

 

Öğretmeniniz kendisine özel bu ajandayı görünce sevinçten havalara uçmasa da inanın çok sevinecek 🙂 En güzel hediye, işe yarayan hediyedir diye bazı kesimlerin düşüncelerini dile getirerek, bu tarz kişilerdeki etkisini tahmin edebilir, gönül rahatlığıyla hediyenizi öğretmeninize sunabilirsiniz 🙂

 

 

Kitap mı alsam, defter mi alsam yoksa takı türü bir şey mi alsam ? Sürekli aynı hediye türevleri içinde debelenip durmak yerine farkınızı ortaya koymaya ne dersiniz ? Alacağınız isme özel saksı ile bütün sınıf sizin hediyenizi konuşacak ve emin olun içlerinden bazıları bu durumu çok kıskanacak 🙂

 

 

 

Yayınlayan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)

“En Güzel Öğretmenler Günü Hediyeleri” için 17 yorum

  1. acaba şu öğretmen şeklindeki anahtarlığa isim yazdırabiliyo muyuz ? Yada öğretmenimizin resmini gönderip onun biblosu gibi yaptırabiliyo muyuz ?

  2. üzerinde isim olan ilginç kupa modeli öğretmenim için güzel bir hediye olacak. teşekkürler

  3. Çantaya bayıldım. öğretmenime öyle bir hediye alsam kıyamam sanırım vermeye 🙂 Ama dayanamam veririm yine değer çünkü canım öğretmenime

  4. Erkek öğretmenlere birşey alın yahuu, hep bayan öğretmenlere alıyorsunuz, sonra erkek öğretmenler bizim başımız kel mi diyor.

  5. Erkek öğretmenlere birşey alın yahuu, hep bayan öğretmenlere alıyorsunuz, sonra erkek öğretmenler bizim başımız kel mi diyor.

  6. Yapmayın arkadaşlar, öğretmene hiç anahtarlık hediye edilir mi ? Çok saçma değil mi gerçekten

  7. yüzük çok hoş ama daha fazla çeşit görmek isterdim yüzükle alakalı. çok pahalı bir şey alamayacağımdan yüzükle yetinicem maalesef :/

  8. farklı seçeneklerinizi bekliyorum bunların arasından da seçebilirim ama insan değil miyim hep daha fazlasını istiyorum 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir