yilbasi-hediyeleri-6

El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

Şimdi doğrusunu söylemek gerekirse her hediyenin yeri ayrı, el yapımı olan hediyelerin yeri apayrıdır. Neden diyeceksiniz? Çünkü el yapımı hediyelerde emek vardır. Size hediye verecek kişinin belki de günlerce sizin için uğraşmasının uğraşı ve sevgisi vardır. Belki çok istediğiniz gibi bir hediye olmayabilir ancak görünüş ve ruhsal olarak gayet iyi bir hediye seçeneğidir. İlla kendiniz yapmanıza da gerek yok mesela. Satın alabileceğiniz el yapımı hediyelik ürünler de daha kullanışlı ve kaliteli olabilir. Her koşulda daha sıcak bir hediye vermiş olabilirsiniz. Yılbaşı hediyesi olarak da el yapımı hediyeleri tercih edebilir, sevdiklerinizi bu şekilde mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı İçin El Yapımı Hediye Seçenekleri

Özellikle öğrenci bir sevdiğinize verebileceğiniz sımsıcak ve samimi bir yılbaşı hediyesi olabilir. El yapımı olan kalemkutusu, hediye vereceğiniz küçük öğrencinin çantasından hiç düşmeyecek.

Yılbaşı geyiğinin örgü halini düşündünüz mü hiç? Düşünmediyseniz direkt görebilirsiniz! El yapımı olan geyikli bere, kış aylarında minik bedenlerin başlarını sıcacık tutacak.

Soğuk kış günlerinde en çok üşüyen organ tabi ellerdir. Cebe mi soksam, montun içine mi soksam diye düşünürken her iki durumda da bir türlü ısınamazlar. Sonra soğuktan hissetmemeye başlarız tabi. İşte buna en güzel çözüm el yapımı olan eldivenler ile mümkün!

Tbi ki yetişkinleri de unutmamak gerek. Onlara da bu şık bereleri hediye ederek sevindirmiş olursunuz.

Kardan adamın yeni görevi artık başımızı ısıtmak! Kardan adam sadece kardan değil, örgüden de yapılabilir!

Kocaman çiçekli bu sevimli bere de bayan sevdiklerinize vereceğiniz harika el yapımı yılbaşı hediyelerinden.

El yapımı olarak sadece giyecek mi yapılır sandınız? Böyle sevimli bir oyuncakta yapılabiliyormuş demek ki. Bu sevimli oyuncağa bir sahip bulmakta sizin elinizde!

Kocaman düğmeli ve kulakların tamamını kaplayan bu bere de minik sevdikleriniz için ideal yılbaşı hediyelerinden.

Büyük bir bereye ne dersiniz? Rüzgarın etkisiyle hiç uçuşmayan ve sıcak tutan, kuyruklu bir bere hem de!

Tavşan kulaklı bu bere de fazlasıyla tatlı hediye seçeneklerinden bir tanesi. En farklı yılbaşı hediyesi fikirleri bizden, seçmek sizden!

Yayınlayan

Ömer Dilek

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir