efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi

Efsaneler Arasına Girecek Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat sevgililer gününe az bir süre kalmışken gelin en yeni sevgililer günü hediyesi listesine bir göz atalım. Efsaneler arasına girecek bu özel hediyeler klasik hediyelerin yerini alacak gibi görünüyor.

Kupa bardaklar, Oscar ödülü, güller, fotoğraflı yastıklar efsane hediyeler arasına girmiş olan hediyelerden bazıları. Şimdi ise sizlerle efsane olmaya aday ürünleri inceleyeceğiz.

Klasik Ürünlerin Yerini Alacak Sevgililer Günü Hediyesi

Kişiye Özel Aşk Bisikleti 2li Kupa Seti

efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi-01

Klasik kupa bardaklar efsane hediyeler arasında yerini her zaman korudu. Şimdi karşımızda efsane olmaya aday olan bir kupa bardak seti var. Sevgililer için özel olan kupa bardak seti kişiye özel olarak hazırlanıyor.

Kişiye Özel D’S Parfüm Cüzdan ve Anahtarlık Seti

 efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi-02

Tarz sahibi erkekler için ideal olan bu ürün sevgililer günü için özel olarak tasarlandı. Kişiye özel olarak tasarlanan bu sette; anahtarlık, parfüm ve cüzdan yer alıyor.

Su Dünyası Armut Fanus Teraryum

efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi-04

Efsane olmaya aday bir diğer ürün ise teraryum. Birbirinden renkli ve farklı teraryumlar tasarlandı. Hediye listenizde mutlaka teraryum bulunmalı.

Dilek Çiçeği Yaşayan Kolyeler

efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi-03

Dilek çiçeği, son zamanların en gözde hediyelerinden birisi. İçinde rengarenk çiçekler bulunan yaşayan kolyeler, sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyeler.

Romantik Ayıcık Hediye Kutusu

efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi-05

Hem peluş oyuncak hem de sürpriz bir hediye kutusu! İçinde romantik kalpli notların bulunduğu kutuya istediğiniz bir başka hediyeyi de koyarak özel bir sürpriz yaratabilirsiniz.

Kişiye Özel Harfli Kalpler 3 Boyutlu Led Lamba

efsaneler-arasina-girece-sevgililer-gunu-hediyesi-06

 

Sadece teknolojik değil romantik bir etkisi de bulunan bu hediye, seni seviyorum demenin alternatifini yaratıyor. Üstelik siz ve sevgilinizin isimleri de LED lambaya yazılabiliyor. Rengarenk

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir