hediye-6

Diş Doktoruna Özel Hediyeler

İnsanlar bazı şeylerin değerini kaybettikleri zaman anlarlar. Ve kaybettikten sonra değerini anladığımız şeyler kategorisine dişlerimiz de dahildir. Ancak eskisi gibi çaresiz değiliz diş konusunda.. Dişleri kötü diye, gülme eylemini hayatından çıkaran insanlar var ne yazık ki! Ancak hiçbir zaman çıkmazda değilsiniz.. Çünkü yolunuza ışık tutacak hekimler var ! Size gülüşünüzü geri kazandıran doktorunuza hediyelerin en güzelini sunmak istiyorsunuzdur eminiz ki!  Mesleğine olan bağlılığıyla dikkat çeken doktorunuza unutamayacağı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?   Diş hekimlerine hitap eden bu hediye önerilerimiz sizin de çok hoşunuza gidecek. Size faydası dokunan insanlar taktiri hak eden kişilerdir. Siz onların yaptığı işin ne kadar değerli olduğunu, hayatınızda neleri değiştirdiğini ifade edebileceğiniz bir hediye sunarsanız işin ciddiyetini tamamen yansıtabilmiş olursunuz.  Size gülmeyi yeniden sevdiren doktorunuza en özel hediyeyi siz verin.. Hediyelerimizi incelerken umarız keyifli dakikalar geçirirsiniz..

Diş Hekimlerine Alınabilecek Hediyeler

Diş doktorlarına hediye olarak sunulabilecek en özel saat karşınızda!  Doktorunuza yaptığı işin ne kadar önemli olduğunu hatırlatacak olan bu saat görenleri şaşkına çevirecek.  Bu saati doktorunuz kolundan çıkarmak istemeyecek.

 

Doktorunuza mesleğine olan bağlılığını gösterebileceği bir t-shirt hediye edin!   Barış – Aşk – Diş hekimliği  yazılarını bulunduran bu t-shirt doktorunuzun vazgeçilmezi olacak..

Bir dişçiye verilebilecek en uygun hediye bu yüzük olurdu herhalde.. Siz de enteresan tasarımlara önem verenlerdenseniz, doktorunuza bu ilginç hediyeyi sunarak onu şaşırtabilirsiniz..

 

Diş sağlığını her şeyden önemli gören doktorunuza bu kupayı hediye edebilirsiniz. Diş bakımının önemini vurgulayan bu kupa sayesinde doktorunuza mesleğine düşkün bir çalışan olduğunu belirtebilirsiniz.

 

Kişiye özel hediye seçenekleri arasında yer alan bu saat doktorunuzun çok hoşuna gidecek. Muayenehanesine  asacağı bu saate her baktığında doktorunuz sizi hatırlayacak.

 

Doktorunuza sevimli bir figür hediye etmek istemez misiniz? Parıldayan dişleriyle ve fırçayla gösterdiği örnek davranışıyla tamamen doktorunuzu tasfir eden bu sevimli oyuncak doktorunuza verebileceğiniz en eğlenceli hediye seçenekleri arasında yer alacak.

 

Ne hediye alacağına karar veremeyenlerin büyük beğenisini kazanacağını düşündüğümüz bu anahtarlık doktorunuza verebileceğiniz en özel hediye olacak! Her şeyin en iyisine layık olan doktorunuz bu sürprizinize hayır diyemeyecek..

 

Doktorunuza her anında işini hatırlatacak hediyeler mi vermek istiyorsunuz? Bu kupa sayesinde doktorunuz işine olan düşkünlüğünü herkese gösterebilecek. Çok şey borçlu olduğunuz diş hekiminiz bizce bu hediyeyi fazlasıyla hak ediyor..

 

Diş görünümündeki bu fincan görenleri şaşırtmaya geliyor. Siz de hayatınızda önemli bir role sahip olan doktorunuza en güzel hediyeyi sunmaya hazır olun.  Emin olun doktorunuz daha önce bu kadar ilginç bir bardağa sahip olmadı!

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

“Diş Doktoruna Özel Hediyeler” için 13 yorum

  1. Bunları özellikle diş şeklinde ki kupayı nerden bulabilirim görünce acil cvp atabilir misiniz? Teşekkürler

  2. Diş doktoruna özel hediyelerde, anahtarlık, diş şeklinde kupa ve duvar saatinin fiyatlarını öğrenebilirmiyim. birde nasıl satın alabilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir