dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-

Dikkat Çekici Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü en heyecan verici özel günlerden birisi. Haliyle de bu özel gün için en güzel sevgililer günü hediyeleri seçmeye çalışıyoruz. Sevgilinize hem anlam yüklü hem de ilgi çekici hediye seçmek istiyorsanız bu içeriği inceleyin.

Dikkat çekici hediyeler her zaman ilgiyi üzerine çekmiştir. İlginç hediyeler de bu ürünlerin başında geliyor. Lafı fazla uzatmadan herkesin dikkatini çekecek ilginç sevgililer günü hediyelerini birlikte inceleyelim.

Dikkatleri Üzerine Çeken Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Mutlu Kalpler Ahşap Çerçeve

dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-01

Dekoratif olarak da kullanılabilen ahşap çerçeveler, anılara yeni bir tanesini eklemek isteyenler için ideal bir hediye.

Aşk Kahvesi Su Küreleri

dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-02

Kar kürelerinin yerini romantik su küreleri aldı! Minyatür olarak sizi ve sevgilinizi temsil eden küreler, farklı modellerle sizleri bekliyor.

Kişiye Özel Kalpli 3 Boyutlu Led Lamba

dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-03

Dikkat çeken bir diğer sevgiler günü hediyesi ise LED lambalar. Onu özel kılan ise kalplerle tasarlanarak isimlerinizi taşıması. Üstelik birçok farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Kişiye Özel Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası

dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-04

Kişiye özel olarak hazırlanan projeksiyon lambası görmüş müydünüz? En sevdiğiniz fotoğrafı duvarda romantik bir şekilde yansıtan star master, sadece sevgililer gününde değil diğer özel günlerde de hediye edilebilecek kalitede.

Renk Küresi Yaşayan Kolyeler

dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-05

Sevgililer için ideal olan yaşayan kolyeler, adının hakkını veriyor. Gerçekçi çiçeklerle tasarlanan kolyeler birçok farklı modelde sizleri bekliyor.

Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı

dikkat-cekici-sevgililer-gunu-hediyeleri-06

İlginç ve bir o kadar da anlamlı olan sevgili cüzdanı tıpkı evlilik cüzdanını andırıyor. Sevgilinize şaşırtıcı bir sürpriz yapmak istiyorsanız; kişiye özel olarak tasarlanan bu cüzdanı sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

 

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

“Dikkat Çekici Sevgililer Günü Hediyeleri” için 2 yorum

  1. Ben Almanya da Seckin esim Mehtap a sevgiler günün ne özel 3 Boyutlu Led lamba bir de sevgili Cüzdani yaptirmak istiyorum Yurtdisina gönderiyormusunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir