dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-10

Dekoratif Sevgililer Günü Hediyeleri: Kanvas Tablolar

Sevgililer gününde sevgilinizi unutamayacağı sevgililer günü hediyeleri ile şaşırtmanız mümkün! Birbirinden renkli tasarım kanvas tablo tasarımlarımızla, evinizin en güzel köşesinin aşkınızı temsil etmesini sağlayabilirsiniz. Hediye seçme konusunda siz de kararsızlıklarınızla baş başa kaldıysanız, hem romantik hem de şık tasarımlara sahip kanvas tablo modellerimizi kaçırmayın!

Sevgililer Günü Hediyeleri Tasarım Kanvaslar

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kanvas Tablo

dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-1

Sevgilinize onu sonsuza kadar seveceğinizi ifade edebileceğiniz bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız; isimlerinizin, romantik mesajınızın, dilediğiniz tarihin ve sevgilinizle fotoğrafınızın yer alacağı kanvas tablomuzu kaçırmayın!

Aşıklara Fotoğraflı Kanvas

dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-2

Şıklığıyla evinizin en güzel köşesini renklendirecek fotoğraflı kanvas tabloya sevgilinizle fotoğraflarınızı, isimlerinizi, mesajınızı ve sizin için anlam ifade eden bir tarihi yazdırabiliyorsunuz.

Çiftlere Özel İsimli Kare Kanvas Tablolar

dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-3

Arka fonda soy adınızın baş harfinin, orta şeritte isimlerinizin ve en alt kısımdaysa dilediğiniz tarihin yer alacağı kanvas tablo sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirecek.

Çiftlere Özel Kare Kanvas Tablolar

dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-4

Fotoğraflarınızı ister nostaljik, isterseniz de renkli olarak bastırabildiğiniz kanvas tablo ürünümüzde sevgilinizle isimleriniz de yer alacak…

 

 3lü Pop Art Kare Kanvas Tablolardekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-6

Aşkınız kadar hareketli, renkli bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız 3 parçadan oluşan ve fotoğraflarınızı bastırabildiğiniz pop art kanvas tablolarımıza ne dersiniz?

Sevgililere Özel Fotoğraflı Kanvas Tablolar

dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-7

Evinizde de aşkınızı temsil edecek dekoratif bir ürününüz olsun ister misiniz? İsimlerinizin ve fotoğraflarınızın bulunacağı “Love” kanvas tablo sevgilinizi mutlu etmeye yetecek bir sevgililer günü hediyesi…

Yıllarca El Ele Kanvas Tablolardekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-8

Sevgilinize, aradan yıllar geçse bile aşkınızın daima taze kalacağının sözünü bu şirin kanvas tablo ile verebilirsiniz. Tabloya romantik mesajınızı ve sevgilinizle isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

100 Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablolar

dekoratif-sevgililer-gunu-hediyeleri-kanvas-tablolar-9

“Seni seviyorum” demek bile artık size yavan geliyorsa, sevgilinize 100 dilde seni seviyorum diyebileceğiniz kanvas tablomuzla tanışın! Tablonun orta kısmında sevgilinizin adıyla soyadı yazılı olacak.

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir