yilbasi-hediyeleri-4

Değişik Yılbaşı Hediyeleri

Hediye vereceğimiz o kadar çok sevdiğimiz var ki çevremizde bazen biz bile şaşırıyoruz ne hediye versek bile. Şaşırmamak elde mi? Kim olsa şaşırır. Hele ki yılbaşı gibi özel bir gecede. Yılbaşı gecelerini herkes kendine göre farklı geçirmeyi tercih eder. Her nerede, nasıl geçirirseniz geçirin mutlaka birilerine yılbaşı hediyesi vermeye özen gösteririz. Hele ki bizim gibi sıcak kanlı Türk halkının en ince ayrıntısına kadar düşüneceği bir konudur bu. Peki ne tür hediyeler vermeyi düşündünüz? Şüphesiz ki sıradanlıktan uzak, hiç kimsenin vermeye akıl bile edemediği yılbaşı hediyesi vermek istersiniz. Böyle değişik yılbaşı hediyelerini nerede bulacağınızı bilmiyorsanız hemen size yardımcı olalım. En farklı, en değişik hediyeleri her zaman sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Yılbaşında Hediye Edilebilecek Seçenekler

Ufak şirin kediler yeni evlerini, yeni sahiplerini bekliyor. Değişik bir yılbaşı hediyesi düşünenlerin tam aradığı bir hediye olabilir. Özel yılbaşı hediyesi vermek isteyenler bu kitap tutuculara hayran kalacaklar.

Belinizin ölçüsü kaç cm? Sürekli ölçtürmeyi unutuyor musunuz? Sürekli bel ölçünüz mü değişiyor? Metre kemer ile aynı anda belinizi kaç cm olduğunu öğrenebilir hem de belinizden düşen pantolonlarınızda kullanabilirsiniz.

Bir sabah kahvaltısına ne dersiniz? Kahvaltınız artık parmaklarınızda! Sabahhların vazgeçilmezi yumurta ve ekmek oldukça güzel duruyor!

Tek renkli, sıkıcı kravatlardan sıkıldınız mı? Kim sıkılmaz ki? Her gün tek çeşit kravatlarla işe git-gel, yoğun iş temposunda sıkıl, bir de üstüne patronunuzun asık yüzüne katlan! Korkutucu gibi gözükse de rengarenk kravatlarla hayatınızın monotonluğunu değiştirmeye başlayın.

Kim demiş pandaların nesli tükeniyor diye! Evlerinize kadar geliyorlar artık. Bu sevimli pandalı ev terlikleri yılbaşı için değişik bir hediye arayanların hediyesi olabilir.

Dedektif kılıklı seni! Dedektiflerin sırrını bu kolyeyle çözün. Görenleri kendine hayran bırakacak, sizin de asla vazgeçemeyeceğiniz bir kolye!

”Yaz gelse de dondurma yesek” cümlesi şu sıralar en çok kullanılan cümlelerden. Belki dondurma yiyemeyeceksiniz ama en azından dondurma özleminizi bu ataçlarla giderebileceksiniz. Sadece siz gidermeyin, verin bir sevdiğinize yılbaşı hediyesi olarak o da nasiplensin!

Evinizde bir sürü kitabınız var ve sürekli devriliyorlar değil mi? E kitap bu, atılmazda. Atmayın zaten! Hemen bir kitap tutucu edinin, kabusunuz son bulsun!

Kola açma kapaklarını birçoğumuz açtıktan sonra hiç önemsemeden çöpe atarız. Nerden bileceksiniz ki bu kola kapağının bir gün en değişik kolyeye dönüşeceğini?

Yıllar yıllar öncesinde ne cep telefonları, ne bilgisayarlar ne de teknolojik ev telefonları vardı. İnsanlar iletişimini çevirme tuşlu ahize telefonlardan gerçekleştirirdi. Gençler bilmez tabi o dönemleri. O zaman ahize telefonlu kolye, herkese bunu öğretmek için büyük fırsat!

Yayınlayan

Ömer Dilek

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir