yilbasi-hediyeleri-8

Ablaya İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Sevgi, karşıdakine hissettirildiği kadar anlatabildiğiniz kadar vardır. Çoğu kez onu gösteremediğiniz sürece hissettiğiniz duygunun çok bir anlamı kalmaz. Çünkü o duyguyu besleyecek ve büyütecek olan da yine o duygunun kaynağı ve sahibidir. Ablanıza olan sevginizi bu yıl onu şaşırtarak bu harika hediyeler ile göstermeye ne dersiniz? Ablanızı yılbaşında şaşırtın. Ona bu harika tasarım hediyelerle sürpriz yapıp şahane bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

 Ablanıza Özel Yılbaşı Hediyeleri

 

Bu ilginç bir o kadar da hoş olan tost makinesi kolye ve makineden çıkar kızarmış ekmekler ile tasarlanan küpeler ile ablanızı şaşırtın. İlginç aksesuarları seven ablanız için harika bir hediye olacaktır:)

 

Şeker pembesi renginden tasarlanmış oldukça hoş ve harika bir tasarıma sahip olan bu cüzdana ablanız bayılacak. Ona hediye etmekte zorlanacağınız bu cüzdanda kendinize de bir tane sipariş vermenizi öneririz, aksi halde ablanıza hediye ettiğiniz bu cüzdanı siz de kullanmak için can atacaksınız.

 

Bu harika kolye ablanızın pembe renk aşkını iyice kıvılcımlandıracak. Oldukça hoş ve zarif bir tasarıma sahip olan bu kolye tasarımı ise bir hayli ilginç. Adeta kalpten bir pasta görünümüne sahip olan bu kolyede, kalbin arasında krema bulunuyor. Bu ilginç hediyenize ablanız çok şaşıracak bu sürprizinizi çok ama çok beğenecek:)

 

Bu şık ayakkabılar ablanızın yılbaşında giyeceği kıyafete ne kadar uyum sağlıyor değil mi? Bu ayakkabıları ona yeni yıl hediyesi olarak armağan etmeye ne dersiniz:) Yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz bu ayakkabılar herkesin çok hoşuna gidecek.

 

Bu şık küpeler ablanızın yılbaşı eğlence gecesindeki şıklığına şıklık katacak. İlginç bir tasarıma sahip olan bu harika küpeler ablanızın favorisi olacak.

 

Ablanız sayenizde yeni yılda aksesuar ve çeşitli tasarımdaki bu özel hediyeler konusunda oldukça şanslı olacak. Ablanız sizin gibi bir kardeşe sahip olduğu için de ayrıca şanslı tabii:)

 

İsim yazdırabileceğiniz bu yüzük yılın iddialı tasarımlarından olacak. Harika bir şıklığa ve dizayna sahip bu yüzüğe ablanızın adını yazdırıp ona yeni yılda armağan edebilirsiniz. Ablaya yeni yılda ne hediye almalı diye düşünüyorsanız bu yüzük aklınızdaki soru işaretlerini süpürmeye geliyor..

 

Bu şirin toka ablanızın arkadaşlarıyla buluşurken takacağı hem günlük hayatında hem özel yaşamında kullanacağı güzel bir aksesuar olacak.

 

Bu harika telefon kılıfı şık bayanlar için özel tasarımla üretilen oldukça dikkat çekici harika bir aksesuar oluyor. Hem telefonunuzu koruyun hem de şıklığınıza şıklık katın:)

 

İlginç hediyelerden oluşan bu vitrinimiz son tasarım ile kapanmış bulunuyor. Daha nice özel tasarım hediyelik ürünler için diğer başlıklara da göz atmayı unutmayın:) Mutlu yeni yıllar dileriz…

 

Yayınlayan

Nagihan Alan

Çocuk da yaparım kariyerde mantığında bir kaç işi birden yürütebilen bir okuma ve yazma sevdalısı olarak, mesleğimin editörlük boyutunu buldumbuldum.com gibi markalaşmış bir alışveriş sitesinde sürdürüyorum. Yaratıcılıkta sınır tanımayan her şeyi çok seviyorum. Benim için yazmanın ve okumanın sınırı yok. Elinden kahveyle birlikte kitabı düşürmeyen, düşündüklerini cesaretle söyleyip inandıklarını kaleme alabilen biri olarak yaratıcılığımı pekiştirdiğim, en keyifli yazılarımı ve samimiyetimi yansıtabildiğim buldumbuldum.com ile, sizlerle buluşmaya devam edeceğim. Elbette yazılarımla birlikte:) Bizi takipte kalın;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir