yilbasi-hediyeleri-7

Ablaya Değişik Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşında herkese hediye alıp, ablayı unutmak olmaz tabi ki. Yılbaşını yılbaşı yapan en önemli özellik sevdiklerimize hediyeler vermektir. Abla, annemizden sonra evde bize annelik yapandır. Gerektiğinde arkamızı toplayan, karnımızı doyuran, temizliğimizi yapan canımızdır. Tabi sırf bu yönlerine saydığımız için çıkar ilişkisi olarak görülmemeli. Sonuçta aynı anne babadan olma kardeşimiz o da bizim. Aynı evin içinde yıllarımızı geçirdiğimiz, kimi zaman ufak tartışmalar da yaşasak hiçbir zaman kopamayız onlardan. Biricik ve güzel ablanıza yılbaşı hediyesi olarak ne alınmalı peki? Aklınızda herhangi bir şey yoksa, onu hangi hediyeyle daha çok mutlu ederim diye düşünüp duruyorsanız biz size yardımcı olalım. Malum ablanız da bir bayan olduğu için ruhuna hitap eden hediyeler düşünülmeli her zaman. Belki devamlı kullanabileceği bir aksesuar, belki bir kolye ya da bileklik bayanların fazlasıyla ilgisini çeker. Ablanızın sevgisini daha fazla kazanmak için ne duruyorsunuz? Hemen kolları sıvayın ve harekete geçin.

Yılbaşında Ablanıza Alabileceğiniz Hediyeler

Ablalar giyimine kuşamına çok dikkat eder her bayan gibi. Her zaman şık olmayı tercih ederler ve genelde topuklu ayakkabının onları daha şık gösterdiğine inanırlar. Ablanızı daha şık görmeyi istiyorsanız pembe topuklu ayakkabı aradığınız yılbaşı hediyesi!

Kuş tüyü küpeler oldukça sevimli ve şirin duruyor değil mi? Bir de ablanızın kulağında nasıl duracağını hayal edin ve öyle karar verin.

Bayanların en zayıf yönlerinden bir tanesi tabi ki çantalar. Ablanız bu çantaya bayılacak.

Belki ablanızın kutusunda onlarca takı ve bileklik var olabilir. Ancak onların hiçbirisini siz almadınız. Bu yılbaşında ablanıza böyle bir bileklik hediye ederek kutusundaki tek sizin aldığınız bileklik olabilir. Tabi kıyıp kolundan çıkartabilirse!

Kedi bu balığı yakalayabilir mi? Çok merak eden bu sorunun cevabını öğrenmek o kadar da zor olmasa gerek!  Bayana yılbaşı hediyeleri almak bu kedinin balığa ulaşması kadar kolay değil ama ablanız diliyoruz ki bu hediyenizi çok beğenir.. 🙂

Ablanızın yaptığı kek mi daha güzele benziyor yoksa bu mu? Denemeye değmez mi? Hayatınızda bundan daha tatlı bir kolye gördünüz mü? Bu tatlı kolye de ablanızda daha tatlılaşacak.

Örmeli bir çantaya ne dersiniz? Ablanızı en zayıf yerinden, çanta konusundan vurun. Her kadın her çanta hediyesine bayılır.

Yün bileklikler sayesinde ablanızın kışı elleri üşümeden geçirecek. Tabi bunda sizin de oldukça fazla payınız olduğunu söylememizde fayda var.

At mı onlar? Sanırım öyle. Çiftliklerinden kaçıp gelen bu atlar artık kupaların üstlerini süslüyor sadece.

İki minik serçe pencereden içeri girmiş ve yerlerini de güzelce bulmuşlar. Yeni kitap tutucu olmanın görevlerini üstlenmişlerse bize de laf düşmez ve ablamıza yılbaşında bu sempatik hediyeyi vermek düşer.

Yayınlayan

Ömer Dilek

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir