14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri

14 Şubat İçin Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Herkesin biraz heyecan biraz da merakla beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü için çok az bir süre kaldı! Siz de romantik sevgililer günü hediyesi için fikir arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Kalpler, çiçekler, romantik sözler ve ilginç tasarımlarla hazırlanmış olan birçok sevgililer günü hediyesi sizleri bekliyor.

Bu özel gün için hem kadın hem de erkekler için birçok ürün tasarlanıyor. Asıl önemli olan ise hangi hediyenin onu mutlu edeceği. Pahalı hediyeler, romantik süsler ve daha nice ürünü gelin birlikte inceleyelim…

14 Şubat’a Özel Sevgililer Günü Hediyesi

Kırmızı Güller Kokulu Taş Aranjmanı

14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-01

Güller olmadan sevgililer günü kutlanmaz diye yazılı olmayan bir kural vardır. Fakat bu güller diğerlerinden çok farklı. Hiç bir zaman solmayacak bu kokulu taşlar tıpkı bir gül gibi kokuyor…

Kalbimden Gelen Mesaj

14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-02

Kalbinizdeki mesajı lezzetli çikolatalarla iletebilirsiniz. Üstelik her çikolatanın ve özel tasarım kalpli kutunun üzerinde de en sevdiğiniz fotoğrafınız yer alıyor.

Harfli Kalpler Renk Değiştiren 3 Boyutlu Led Lamba

14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-03

Kişiye özel olarak tasarlanan LED lambalar, oldukça gerçekçi bir yapıya sahip. Evinize renk verirken aynı zamanda romantik bir ortam da hazırlıyor.

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Birleşen Kalpler

14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-04

Sevgililere özel olarak tasarlanan çift tişörtleri ile tanışın. Tişörtleri gören herkes sizin sevginize şahit olacak. Romantik kalp tasarımlı tişört, tıpkı bir yapboz gibi…

Aşk Dergisi

14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-05

Aşk dergisine çıkmaya ne dersiniz? En sevdiğiniz fotoğrafları ve mesajları hazırlayın sevgilinize özel dergi kapınıza kadar gelsin! Aşkınızın dergisi sizleri bekliyor.

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

14-subat-icin-romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-06

Bazen seni seviyorum demek yetersiz kalır. İşte böyle anlarda ve sevgililer günü gibi özel günlere özel bir önerimiz var. 100 dilde seni seviyorum kavanozu! İçinde birçok dilden seni seviyorum mesajı bulunan kavanozu sevgilinize hediye etmekten çekinmeyin.

 

Yayınlayan

Özge Ateş

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir